Wild Hearts

تاریخ عرضه بازی Wild Hearts، تریلر جدید منتشر شد!

ماجراجویی و شکار موجودات در سرزمینی الهام گرفته شده از ژاپن و سامورایی‌ها، عنوان جدید EA با همکاری Omega Force و Koei Tecmo است. Wild Hearts یک بازی جدید در سبک شکار است که بازیکنان می‌توانند با دوستان خود و یا به صورت تکی در جهان فانتزی الهام گرفته شده از فرهنگ ژاپن، به شکار موجودات غول‌پیکر بپردازند و مبارزات هیجان‌انگیزی را تجربه کنند. تریلر‌های منتشر شده از این بازی نظر طرفداران را به خود جلب کرده است و تا به این لحظه اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی و یا حتی تاریخ عرضه آن در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

خوشبختانه با مشخص شدن تاریخ عرضه این عنوان، لازم نیست که چندین سال برای آن صبر کنید و از تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ قادر خواهید بود که بازی Wild Hearts را تجربه کنید. این عنوان اولین بازی توسط یک تریلر در سال ۲۰۲۲ معرفی شد و در ادامه با چندین تریلر مختلف از گیم‌پلی بازی و نمایش روش‌های مختلفی که مبارزات با موجودات امکان‌پذیر خواهد بود، با نظر مثبت طرفداران سبک شکار و ماجراجویی مواجه شده است، خصوصا که فرهنگ ژاپنی امروزه میان گیمر‌ها جا افتاده است!

با تریلری که امروز منتشر شد، شاهد اطلاعات جدید دیگری در رابطه با گیم‌پلی کم‌نظیر بازی بودیم. داستان بازی در جهانی به نام Azuma روایت می‌شود، جایی که موجودات و حیوانات جهش یافته‌ای سکونت پیدا کرده‌اند و به شما وظیفه داده می‌شود تا با ماجراجویی در این دنیای فانتزی، به نبرد و شکار آن‌ها مشغول شوید. از سوی دیگر گیم‌پلی بازی شامل مکانیک‌های متنوعی است که ایده‌پردازی و نو‌آوری قابل تحسینی را در بر‌دارند. برای اینکه منظورمان را بهتر متوجه‌ شوید می‌توانید خودتان از تماشای تریلر گیم‌پلی Wild Hearts لذت ببرید و با نحوه مبارزات این بازی آشنا شوید!

همانطور که گفته شد شما می‌توانید با دوستان خودتان در گروه‌های ۳ نفره و یه به صورت تکی برای انجام ماموریت‌ها و شکار موجودات سفر کنید و با دیگر بازیکنان تعامل داشته باشید. اگر از طرفداران بازی‌های Co-op در سبک شکار هستید حتما منتظر عرضه بازی Wild Hearts بمانید!

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

    منو اصلی