راهنمای پیگیری سفارش و پشتیبانی

پرسش‌های متداول

زمان انجام و تهیه هر محصول در صفحه هر محصول مشخص شده است. به طور کلی سفارش‌ها بین ۳۰ دقیقه الی ۲۴ ساعت انجام می‌شود. همچنین محصولات که به صورت تحویل آنی هستند، بلافاصله پس از پرداخت موفق به شما تحویل داده می‌شود.

بله، در صورتی که سفارش شما هنوز در مرحله آماده‌سازی باشد، می‌توانید با ارتباط با پشتیبانی درخواست لغو سفارش و استرداد وجه نمایید.

پس از تکمیل سفارش شما کد گیفت کارت برای شما ایمیل خواهد شد. همچنین به می‌توانید با مراجعه به پروفایل، بخش سفارش‌های من و ورود به سفارش مربوطه، کد گیفت کارت را در بخش بروزرسانی‌های سفارش مشاهده کنید.

شما می‌توانید در ساعت کاری فروشگاه با شماره تماس‌های ۰۹۳۶۶۳۹۰۶۵۶ و ۰۲۱۹۱۳۰۶۹۶۱ تماس بگیرید. همچنین تیم پشتیبانی ما در تلگرام، واتساپ و اینستاگرام پاسخگوی شما هستند. راه‌های ارتباطی با ما را در صفحه تماس با ما می‌توانید مشاهده کنید.

طبق قوانین فروشگاه و الزام پلیس فتا، برای سفارش‌های با مبلغ بالا و سفارش محصولات خاص نیاز به احراز هویت شما می‌باشد. در صورتی که برای انجام سفارش شما نیاز به احراز هویت باشد از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در صورتی که مبلغ سفارش شما بالای ۲ میلیون تومان و یا مجموع سفارش‌های ثبت شده شما بیش از ۱۰ میلیون تومان باشد، تکمیل اطلاعات هویتی و مالی الزامی است. طبق دستورالعمل پلیس فتا برای افزایش امنیت، برای ثبت سفارشات با مبلغ بالای ۵ میلیون تومان، مجموع سفارش‌های بالای ۲۰ میلیون تومان، واسطه شدن در معاملات و ثبت آگهی اکانت، نیاز به ارسال تصویر سلفی است.

منو اصلی