Idles of Torment

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
به دنیای ترسناک IDLES OF TORMENTخوش آمدید! یک بازی ترسناک ایدل که ارادت شما را تست می‌کند در حالی که شما از پت رمز آیدل خود مراقبت می‌کنید.

در گوشه‌های تاریک یک سرزمین فراموش شده، یک پت آیدل مرموز منتظر توجه شماست. این موجود بی‌رنگ هیچ همراه معمولی نیست؛ او از شکنجه بهره می‌برد و از قربانی تغذیه می‌کند. ماموریت شما این است که او را راضی نگه دارید، حتی زمانی که او بیش از پیش تاریک و قدرتمند می‌شود. با رشد پت، وحشت‌هایی که اطراف شما مسکونی شده، افزایش می‌یابد، این بازی یک سفر پیوندی به غیر و به دوران ناشناخته می‌شود.

ویژگی‌های بازی:

پت آیدل: با آیدل خود آشنا شوید، یک موجود از سایه‌ها و کابوس‌ها. او مشتاق شکنجه است، و هر چه بیشتر مقدار شکنجه که مصرف می‌کند، با توانمندتر خواهد شد. او را با قربانیان خود تکامل دهید و شاهد تبدیل شدن او به چیزی واقعا ترسناک باشید.

موسیقی ترسناک رترو: در دنیایی پر از تاثیر‌گذاری آهنگ و تصاویر وحشتناک، خود خود را غرق کنید. این جو همیشه شما را در یک حالت ناراحت نگه می‌دارد و شما را عمیق‌تر به سمت تاریکی سوق می‌دهد. حیوان خانگی اضافی در صورتی که بر روی زبانه هدف داخل بازی کلیک کنید.

باز کردن وحشت‌های جدید: همانطور که پت آیدل شما قوی‌تر می‌شود، قابلیت‌های جدیدی را باز می‌کند و وحشت‌های ترسناکتری را بر دنیای شما چاره می‌کنند. به چالش‌های وحشت‌انگیز این موجودات پی ببرید و تطبیق پیدا کنید. [به زودی!]

آثار سحرآمیز: آثار سحرآمیز جمع کنید تا قابلیت‌های پت آیدل خود را افزایش دهید و یا مردم مورد قربانی خود شکنجه کنید. استراتژی خود را با دقت انتخاب کنید تا پت خود را رفاهی نگه دارید.

آیا شما شجاعت کافی را دارید که با ترس‌های تاریک خود روبه‌رو شوید، پت آیدل خود را فرا بخواهید، و از وحشت‌هایی که در IDLES OF TORMENT منتظر شماست زنده بمانید؟ در این بازی ایدل ترسناک خود را پیش برده و کشف کنید که چقدر واقعاً اعتیاد آور و وحشتناک می‌تواند باشد. به خاطر داشته باشید، قربانیتان تغذیه اوست، و هر چه عمیق‌تر بروید، تضادش تاریک‌تر می‌شود.

IDLES OF TORMENT در حال حاضر در فرآیند توسعه فعال است.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی