World of Reinvention

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
جهان تجديد، یک بازی نقش‌آفرینی ماجراجویی است که در دنیایی جادویی و شگفت‌انگیز روایت می‌شود. این دنیا پر از مکان‌هایی برای کشف، موجوداتی برای روبرو شدن و بسیاری از چیزهایی برای یادگیری است. کسی که می‌خواهید باشید کاملاً به خودتان بستگی دارد، اما هوشیار باشید، سرنوشت این دنیا در دستان شما است (احتمالاً).


«کی در این دنیا هستم؟ آه، این معمای بزرگی است.»
- لوئیس کارول، ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب

(تجدید) خودتان را تجدید کنید

شخصیت شما، انتخاب‌های شما.
بدون کلاس‌های تعیین شده، شما آزاد هستید تا شخصیت خود را به دلخواهتان بزرگ کنید. مهارت‌ها را بدست آورید و با تعامل با دنیا قدرتمندتر شوید. آیا یک قهرمان بزرگ خواهید بود؟ یک دزد باهوش؟ یک استاد مذاکره؟ یا چیزی کاملاً متفاوت؟ جان به دست بدهید!

به ماجراجویی بپردازید!

دنیایی جادویی را کشف کنید و در هر منطقه جدید که با آن روبرو می‌شوید، در آن غرق شوید. منابع جدید را پیدا کنید، با موجودات فضولی رو به رو شوید و رازهای پنهان را فاش کنید!

فرصت را شناسایی کنید!

یک ماجراجو بزرگ همواره باید خوب تغذیه شود و مواد لازم را داشته باشد! برای به دست آوردن دستور العمل‌های آشپزی جدید آزمایش کنید، از یک آشپز با ارزش غذای گرم بخرید یا فقط لذت‌بخش بادام‌ها را روی چوب بکبچه کنید.
ابزارها و تجهیزاتی را بسازید تا در سفرتان کمک کنند. علم خود را با تمرین مهارت‌ها و کشف منابع جدید پیشرفت دهید. هوشیار باشید و هرگز اهمیت یک شب خواب خوب را کاسته نکنید.

دوستان بپذیرید... یا دشمنان بسازید

گفت‌وگوهای شاخه‌های بندی شده و کوئست‌های غیرخطی به این معنی است که هر تجربه در جهان تجدید منحصر به فرد خواهد بود. انتخاب‌های خود را با دقت انجام دهید زیرا ممکن است پیامدهایی دور از چشم‌انداز داشته باشند.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی