Model Railway Millionaire

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 585,000  تومان

توضیحات

مدل راه‌آهن میلیونر یک بازی شبیه‌سازی مدل راه‌آهن است، که شما باید سیستم راه‌آهن خود را بسازید و بهره‌وری آن را به گونه‌ای اداره کنید که به اندازه کافی از ارزش بازی برای خرید اقلام جدید و گسترش دنیای کوچک خود کسب کنید، تا بتوانید ساختمان‌های بی‌نظیر‌ترین راه توسعه دهید.

این بازی ترکیبی از مدل‌راه‌آهن و شبیه‌سازی اقتصادی است. شما می‌توانید اندازه طرح خود را انتخاب کرده و با استفاده از تکسچرهای مختلف منطقه را اصلاح کنید و تپه‌ها، رودخانه‌ها، دریاچه‌ها، پلتفرم‌ها، شیب‌ها را ایجاد کنید یا از انواع مختلف مناطق پیش‌ساخته استفاده کنید. سپس طرح را با مدل‌های زیبای سه‌بعدی انجین، واگن، ساختمان‌ها، گیاهان و غیره پر کنید، اما تنها به اندازه کیف پولتان اجازه خرید اقلام جدید را خواهید داشت. بسیار مهم است که از ابتدا یک اقتصاد کاری ایجاد کنید، تا اینکه منابع پولی شما هرگز تمام نشوند.

ساختار راه‌آهن بسیار آسان با منوهایی که خود توضیح می‌دهد، است. راه‌آهن می‌تواند به تپه‌ها بالا برود یا از آن‌ها با تونل‌ها عبور کند. طول مسیر تقریباً نامحدود است. می‌توانید انواع سوییچ‌ها بیافزایید، تنها خلاقیت شما پیچیدگی را محدود می‌کند.

موتور‌ها و واگن‌ها را بر روی مسیر ساخته شده قرار دهید و فقط با انگشت خود آن‌ها را فشار دهید، آن‌ها شروع به حرکت می‌کنند. آن‌ها به طریقی خودکار روی مسیر آماده شده سفر خواهند کرد و به طور خودکار در ساختمان‌ها و ایستگاه‌های صنعتی قرار داده شده متوقف خواهند شد. قطارها به صورت خودکار مواد غذایی، فولاد و نفت را به ایستگاه‌های شهری تحویل خواهند داد، و اگر شهرهای شما به اندازه کافی بزرگ باشند می‌توانید مسافران را بین آن‌ها حمل کنید.

اگر شهرهای بزرگی بسازید، تا کفایت مواد غذایی، فولاد و نفت ارائه دهید و حمل و نقل به ساکنان شهر ارائه دهید، به طور عمده پول بازی خود می‌تواند به نامحدودی برسد

آیا می‌توانید مقدار کافی پول جمع‌آوری کنید تا بتوانید برخی از دیدنی‌ترین عجایب جدید جهان را بسازید؟