Falling Day

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

 • پلتفرم: استیم
 • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
 • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
 • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

اضافه کردن به لیست دلخواه


درباره بازیFalling Day یک بازی ماجراجویی احساسی و با داستان محور درباره رشد شخصیت و حل رمز و راز های ماورایی است. در این بازی، دو دانش‌آموز به نام‌های پاریس و آشیرا در چندین رمز و راز، قتل‌ها، خودکشی‌ها و واقعات ماورایی به جمع می‌آیند. این دو نفر باید با هم همکاری کنند تا حقیقت را کشف کنند.«پاریس»، یک پسر نوجوان تازه بهترین دوست خود را از دست داده است. بنابراین قصد دارد از بالای ساختمانی که پشت مدرسه ترک شده است پرتاب شود، اما به محض ورودش، «آشیرا» را در جلوی خودش از بالا می‌پرتابد. او از شوک به خانه می‌گریزد، اما صبح روز بعد، آشیرا که باید "فوت کرده" بود، در کلاس حاضر است و مثل هیچ اتفاقی افتاده نشسته است...

ویژگی‌های کلیدی

 • رشد شخصیت

  این زمانی است که شروع به احساس می‌کنیم که دیگر کودکان نیستیم. اتفاقات خیر و شری که شامل تجربیاتی مثل تحمل زورگویی یا از دست دادن یک عضو خانواده می‌شود. بازیکنان این داستان‌ها را از طریق دو پسر نوجوانی که در حال روبرو شدن با مشکلات زندگی در حالی که هیچ کسی در کنارشان باقی نمانده است، تجربه خواهند کرد. آنها دلهای‌شان را شفا خواهند داد و به یکدیگر کمک خواهند کرد تا با واقعه‌های مختلف کنار بیایند.
 • روز و شب

  گیم‌پلی تعویض روز و شب برای احساسات مختلف. طی روز، لحن ترکیبی آرامی‌تر خواهد بود. داستان بر روی زندگی مدرسه تمرکز خواهد داشت و بازیکنان را از آزادی برای کاوش و تعامل با شخصیت‌ها برخوردار خواهد ساخت. در شب، لحنی جدی‌تر و تمرکز بر روی تحقیقات درباره منشأ رازها و داستان‌های ماوراطبیعی خواهد بود.
 • پازل با داستان

  استفاده از داستان‌گویی از طریق گیم‌پلی پازل، بازی در حالت حافظه روح‌هایی شبیه به فانوس را تجربه خواهند کرد و به آنها خاطراتشان را باز خواهند گرداند. بازیکنان در حال حل پازل‌های چالشی خواهند بود و همزمان داستان‌های جالب را جذب می‌کنند.
 • انرژی مثبت

  انتخاب‌های بازیکن به دو قهرمان تأثیر خواهد داخت و باعث رشد آنها و فرار از غم‌هایشان خواهد شد. نتیجه بر اساس اعمال بازیکن از طریق سیستم انرژی مثبت، منجر به رویدادهای مختلف خواهد شد. این ارزش، تا پایان بازی بر نتیجه تأثیر خواهد داشت.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی