Install Fee Tycoon

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 34,000  تومان

توضیحات

گیم‌پلی اعتیادآور ایدل

تایکون هزینه نصب یک بازی سرگرم‌کننده است که به شکل طنزه ایدل کلیکر است -- برای کسب درآمد کلیک کنید، کلیک کنید و دوباره کلیک کنید. پول خود را برای ارتقاع سرعت درآمد خودانه دهید. هر چقدر بیشتر درآمد داشته باشید، به سرعت بیشتری پول خواهید داشت!

کرزید موتور بازی‌های پرطرفدار، هم اکنون به توسعه‌دهندگان هر بار که بازی‌های آن‌ها نصب شوند، هزینه‌ای پرداخت می‌کند تا قیمت سهامشان را افزایش دهد. آن‌ها همچنین به شما، یک قرص عصبی مشهور، مراجعه کرده‌اند. چرا؟ برای اینکه بتوانند به شما پول بدهند تا همان بازی‌های دوباره نصب شده را که از فروشندگان نرم‌افزاری سرسختی نصب کرده‌اید، نصب کنند! بدون اجازه توسعه‌دهندگان: ثروتمند شوید و در همین فرآیند صنعت بازی‌های ویدیویی را از هم بپاشید!

بازی‌های کوچک!

در اکثر بازی‌های ایدل، شما می‌توانید "ساختمان‌ها" را برای افزایش تولید خریداری کنید. در بازی تایکون هزینه نصب، این به شکل "تماس‌های وب تاریک" ظاهر می‌شود که برای شما نصب مجدد بیشتری انجام می‌دهند. با این حال، هر یک از این تماس‌ها مشکلاتی دارند؛ اگر کامپیوتر آن‌ها با اسپایوار دست و پنجه نرم کرده باشد، یا می‌خواهند به سایت یک بانک هک کنید، کارهای زیادی وجود دارد و ارتقاع‌های پنهان زیادی برای باز کردن وجود دارد!