Battlecade

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

به بازی Battlecade خوش آمدید، یک بازی تیراندازی در آرنا سریع و هیجان انگیز که شما و یک حریف دیگر را در برابر هم قرار می‌دهد تا ببینیم کدام یک برتری را به دست می‌آورد.
Battlecade یک بازی تیراندازی در آرنا با مجموعه انواع اسلحه هاست.

آیا مهارت شلیک با پروژکتایل‌ها را دارید؟ چطور از یک موشک فشاری یا انفجار مهمات استفاده می‌کنید؟ شاید از گلوله‌های استاندارد خودتان استفاده کنید؟ مشکلی نیست، حتی ممکن است شما فردی باشید که از اره‌ها و تیغ‌ها استفاده می‌کند. ما همه چیز را برای شما پوشش داده‌ایم.

بازی Battlecade بسیار سریع است. سطوح کوچک با پوشش و رامپ ها به شما امکان حرکت در سرعت بالا در نقشه را می‌دهد، یادآور بازی‌های آرنایی در گذشته است.


Battlecade گزینه‌های منحصر به فردی برای سفارشی سازی ارائه می‌دهد، این امکان را به شما می‌دهد که عناوین و رتبه‌های درون بازی را کسب کرده و همراه با لوازم جانبی واقعی شوید. شما می‌توانید جوایزی را در مسابقات خود به دست بیاورید تا بازیکنان دیگر بدانند که با چه کسی مخالفت کنند. شاید شما پادشاه دارای امتیازات اختصاصی لابی باشید که لوازم نادر خود را به ارمغان می‌آورید و دیگران را حسود کنید.


Battlecade نه تنها مسابقات رتبه‌بندی شده و غیررتبه‌بندی شده را ارائه می‌دهد، بلکه اتاق‌های سفارشی نیز موجود است. ما تنوع زیادی از حالات بازی ارائه می‌دهیم، از حالات بازی "1 در مقابل 1" تا چیزهایی مانند "درگیری پرچم"، "پادشاه کوه" و غیره. شما یا در یک تورنمنت سبک آخر کرده خواهید شد یا فقط با دیگران در تصادف به نبرد خواهید پرداخت، چه بخواهید تنها برنده باشید!ما قصد داریم از اسلحه ها، نقشه ها و حالت های بازی سفارشی در بخش بازی های سفارشی خود استفاده کنیم. بیشتر چیزی برای گفتن نداریم اما منتظر باشید.