Partizan

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

Partizan یک بازی اکشن بی رحم و الهام گرفته از بازی‌های قدیمی، تعاملی است که در یک آینده‌ای سخت‌گیرانه که توسط یک رژیم استبدادی اداره می‌شود، قرار دارد. شما نقش یک عضو تنهایی از جنبش شورشی گسترده را برعهده می‌گیرید به منظور سرنگون کردن رهبران توتالیتاری و فاسد. به سرعت متوجه می‌شوید که خیلی چیزها جلوی راه شما را می‌گیرد، از میلیشیاهای کوچک تا یک عفونتی که باعث تبدیل شدن افراد به دیوانه‌های قاتل می‌شود.

Partizan تاکید زیادی بر روی آزادی و بیان بازیکن دارد، با انواع رویه‌ها و نبردها. شما می‌توانید مجموعه‌ای از حرکات مانند تغییر جهت، پرتاب و لغزش را در هر زمان انجام دهید، که این امکان را به کاربر می‌دهد تا به شیوه‌های منطقی یا پر از اکشن بازی کند.

برای به دست آوردن مزیتی بر سر حریف خود، از توانایی‌های بازیکن از جمله حرکات آهنگ‌دار و تقویت‌کننده‌های دیگر استفاده کنید. تنوعی از توانایی‌ها را کشف کنید و آنها را ترکیب کنید تا سبک بازی خود را ایجاد کنید.

در نبردهای خشن، Partizan ابتکار و تصمیم گیری در لحظه را تشویق می‌کند؛ بدون مغزهای شما، نمی‌توانید به حداکثر استعداد خود بجنگید.

از شن‌باکس نبرد بهره ببرید، با یافتن ضعف‌های محیط از طریق پرتاب بشقاب‌های انفجاری یا آزاد کردن یک عفونت که منجر به درگیری درونی می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از محیط خود در نبردها بجنگید و ببرید.

به سطوح به دلخواهتان نزدیک شوید با ویژگی‌های متعدد شبیه‌سازی جذاب.

آیا می‌خواهید بدون هشدار دادن به هیچ‌کس عبور کنید؟یا با گشتاوری اسلحه خود را برگردانید و همه را قتل عام کنید؟یا آیا از محیط اطراف بهره ببرید و دشمنان خود را عفونت زده و علیه یکدیگر برگردانید؟انتخاب با شماست. طراحی سطح باز شده اجازه می‌دهد که به دلخواهتان بازی کنید و به بهترین نیروی شورشی خود به دلخواهتان تبدیل شوید.