破境Lighark

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 278,000  تومان

توضیحات

بازی Lighark یک بازی اکشن-ماجراجویی از دید بالا به پایین است. شخصیت اصلی این بازی و خانواده‌اش به وحشیت کشیده و به وحشتناکی کشته می‌شوند، اما یک مرد به نام «غارت‌گر» بدن شخصیت اصلی را کلون می‌کند و او را برمی‌ازدیکد. به منظور انتقام گرفتن، شخصیت اصلی به یک ماجراجویی می‌پردازد، با اتومبیل فضایی خود سفر کرده و بین انواع سیاره‌های شگفت‌انگیز حرکت می‌کند. او مهمترین بلورهای یین و یانگ را در کهکشان جمع‌آوری می‌کند تا بدن خود را تقویت کند، همه این‌ها به منظور کشتن امپراتور امپراتوری نور مقدس است که خانواده‌ی او را کاملا کشته است. او نمی‌داند که در واقع در یک توطئه بزرگتر گرفتار شده است.

روش‌های حمله چندگانه


فیزیولوژی خاص شخصیت اصلی به او امکان ادغام انرژی‌های یین و یانگ را می‌دهد تا انرژی طلایی جدیدی ایجاد کند. این انرژی طلایی می‌تواند به عناصر مختلفی با وظایف مختلف تبدیل شود. با ترکیب این عناصر و روش‌های پرتاب انرژی، شخصیت اصلی می‌تواند روش‌های حمله مختلفی را بدست آورد.

تعادل بین جوامع مختلف:


در این کهکشان، سه جماعت اصلی وجود دارد: موجودات محلی، امپراتوری نور مقدس و ائتلاف سایه. شخصیت اصلی به هیچ یک از این جماعات تعلق ندارد و جمعیت‌های مختلف می‌توانند به یکدیگر حمله کنند. استفاده هوشمندانه از تضادها بین جماعات می‌تواند توانایی بقا شخصیت اصلی را در سیارات مختلف بهبود بخشد.

اتحاد در داخل همان جماعت:


گاهی اوقات، موجودات در داخل همان جماعت ممکن است تحالف‌هایی ایجاد کنند. هنگامی که موجودات با رده بالاتر حاضر hوند، الگوهای رفتاری موجودات با رده‌های پایین‌تر کنترل و بهبود می‌یابند. در چنین مواقعی، بهتر است اولویت دادن به کشتن موجودات با رده‌های بالاتر باشد.

سیارات متنوع


کهکشان شامل بیش از 30 سیاره‌ی قابل کاوش است که به طور تقریبی به لبه کهکشان، منطقه کنترل شده توسط امپراتوری نور مقدس، منطقه کنترل شده توسط امپراتوری سایه و منطقه جنگ تقسیم می‌شوند. دشواری در مناطق مختلف به شدت متفاوت است. هر سیاره ویژگی‌های خود را دارد، از جمله موجودات محلی متفاوت، زمین‌ها و پدیده‌های طبیعی خاص.

گزینه‌های ارتقاء غنی


روش‌های حمله و پارامترهای مختلف شخصیت می‌توانند با استفاده از بلورهای یین و یانگی که در سطوح به دست می‌آید، ارتقاء یابند. این ارتقاء‌ها شامل سرعت حرکت، اژده، خسارت، برد، خنثی‌سازی، تعداد گلوله، نرخ انتقام و غیره می‌شود، که باعث ایجاد گستره‌ی گسترده‌ای از امکانات می‌شود. بازیکنان می‌توانند جهت ارتقاء خود را انتخاب کنند.