FoMO

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

احساس کردن که چیزی را از دست داده‌اید؟
در گیر روزمرگی خسته‌کننده‌ای هستید، روز‌هایتان را بین آپارتمان کوچک خود، کاری که نفرت دارید، یک بار زیرزمین می‌گذرانید و سپس دوباره به خانه باز می‌گردید. و این روند را هر روز تکرار می‌کنید. یک چرخه که حتی نمی‌دانید چقدر وقتی است که داخل آن گیر کرده‌اید. احساس محصوریت می‌کنید و می‌دانید که باید چیزی انجام دهید تا این وضعیت تغییر کند.
تا اینکه یک روز، وقایع عجیب و غیرقابل توضیحی رخ دهد و زندگی خسته‌کننده‌تان را به مسیر نامتعارفی بکشاند... شما فقط انتظار نداشتید که اوضاع بدتر شود. احساس کنید که زندگی‌تان از هم پاشیده شده است در حالی که سعی می‌کنید از هیولاها در محل زندگی و محل کار خود که اکنون تخریب شده و خونین شده‌اند فرار کنید. نقشه را بررسی کنید و سعی کنید زنده بمانید در حالی که به دنبال راهی برای فرار از این بازی ترسناک روانی می‌گردید.


  • قدم زدن در یک صحنه ترسناک با گرافیک پیکسلی و ظاهر رترو: خانه تخریب شده شما، همسایگان هیولا، محل کار وحشت‌آور، خون زیاد، تاریکی، وحشت و پیکسل‌ها!

  • عبور از لابیرینت‌ها و استیلت با هیولاها: در میان محله خود و محل کارتان ناوبری کنید. نشانه‌هایی از چگونگی فرار از چنین واقعیتی را پیدا کنید... و از هیولاها حذر کنید.

  • معنی: F.o.M.O. اختصاری برای ترس از از دست دادن چیزی است. حس نگرانی که ممکن است چیزی، یک رویداد، یک فیلم یا نمایش، یک پست رسانه‌های اجتماعی، شاید اخبار امروز را از دست بدهید. اتفاقات هیجان‌انگیز زیادی که دیگران قصد تجربه‌کردن آن‌ها را دارند، ولی شما نه. مگر اینکه همیشه متصل باشید: هر روز و هر جا، وگرنه باز هم از آن دست و پا خواهید شد. آیا ارزشش را دارد؟