第九竞技场

از: 288,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
به مسابقات AUTO-CARD از جهان نهم خوش آمدید. شما می‌توانید مهارت‌های خود را نشان دهید، وارد سطح بالاتری از رقابت شوید و به دنبال کسب افتخار قهرمانی جهان باشید.
به جهان هشتم نروید. پادشاه شکم برای شما مناسب نیست. غذاهای آنجا بر اساس تن محاسبه می‌شود. شما نه تنها نمی‌توانید جایزه را برنده شوید، بلکه ممکن است به عنوان پروتئین تازه انتهایی پیدا کنید!
به جهان دهم نروید، جایی که رکورد نامرئی ۱۶۰۰ سال زمینی دارد. اگر به آنجا بروید، ممکن است هیچکس را نبینید!
......
جهان نهم جهان محبت آمیزی است. تمام اختلافات اینجا می‌تواند توسط یک بازی حل شود. برنده بعدی باشید. یک صندلی در پرواز فضایی باقیست.

توضیحات

Arena 9 یک بازی استراتژیک کارتی با مسابقات PVP نادرست، جایی که می‌توانید شبیه‌سازی کنید که سربازان را استخدام کنید، تیم‌ها را تشکیل دهید، دشمنان را شکست دهید، رقبای خود را از بین ببرید، رتبه‌های بالاتری کسب کنید، به مسابقات پیشرفته‌تری پیش بروید و در نهایت عنوان قهرمان جهان را برنده شوید.
این بازی شامل ۳۲ کارت قهرمان، ۶۱ کارت سرباز، ۲۱ کارت جادو، ۱۴ کارت ماسک و ۲۴ کارت بونوس است.
تمام داده‌های جنگ بازی از بازیکنان واقعی است و هیچ "dummy" یا "AI" در بازی وجود ندارد. شما با بازیکنان دیگری هم‌میز بازی خواهید شد که اخیراً دشواری مشابهی را تکمیل کرده و منابع مشابهی دریافت کرده‌اند، اطمینان حاصل شود که شما نیازی به صرف زمان زیادی برای انتظار نداشته باشید در حالی که به روال بازی بازی می‌کنید. همزمان، بعد از اتمام مسابقت خود، داده‌های شما نیز توسط سایر بازیکنان به دست آورده و بازی خواهد شد، و داده‌های حذف شده از بازی نیز داده‌های جدی از تاریخ جنگ است. زیرا بازی توسط خودم ساخته شده است، این بازی دارای افکت‌های ویژه نیست و منابع هنری آن فراوان نیستند.

قوانین بازی

۱. شخصیت شما: شما به عنوان یک شرکت‌کننده از یک جهان دیگر در بازی شرکت می‌کنید؛
۲. انتخاب یک قهرمان: یکی از 7 قهرمان تصادفی را به عنوان فرمانده انتخاب کرده و دیگری را به عنوان معاون؛
۳. مهارت‌های قهرمان: فرمانده دارای دو مهارت، معاون دارای یک مهارت که می‌تواند به تقویت قوم شما کمک کند؛
۴. کارت سرباز: شما باید کارت سرباز را در جایگاه سرباز قرار دهید تا بجنگند؛
۵. کارت‌های ماسک: ماسک‌ها می‌توانند به سربازان شما اثرات مهارت اضافی دهند؛
۶. کارت‌های جادو: جادوها می‌توانند به طور مستقیم قومان شما را تقویت کنند یا منابع اضافی کسب کنند؛
۷. دشمنان: هر نوبت به شما دشمنی را اختصاص می‌دهد، و سربازان در دو طرف با دشمن مبارزه می‌کنند؛
۸. سلامتی قهرمان: سلامتی قهرمان کاهش می‌یابد هنگام مبارزه با دشمنان و هنگامی که به صفر کاهش یابد حذف می‌شود و هر چه که دیرتر باشد رتبه حذف بالاتر است؛
۹. ارتقاء: اگر در مسابقه رتبه بالاتری کسب کنید، می‌توانید به یک مسابقه پیشرفته‌تر پیش بروید، بالاترین سطح مسابقه نهایی کیهانی است؛
۱۰. فرمت: مسابقه در ۹ سطح مسابقه برپا شده است و تعداد شرکت‌کنندگان در هر سطح متفاوت است، که شامل "لیگ دهکده(۲۰)"، "لیگ شهرستان(۳۰)"، "لیگ شهری(۴۰)"، "لیگ شهری(۵۰)"، "لیگ استان(۶۰)"، "لیگ ملی(۷۰)"، "لیگ ستاره(۸۰)"، "لیگ کهکشان(۹۰)"، "لیگ جهان(۱۰۰)" است.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی