Dreams: Unlimited links

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 103,000  تومان

توضیحات

بازی《Dreams: Unlimited Links》 یک بازی تیراندازی از دید سوم رقابتی است که شامل انواع قهرمان‌های منحصر به فرد، حالت‌های گیم‌پلی جذاب و نقشه‌ها و میدان‌ه‌های غنی است.
بازیکنان می‌توانند به تنهایی یا با دوستان خود تیم بسازند تا در مبارزات چندنفره هیجان‌انگیز و جنگ‌های تیمی شرکت کنند و در برابر تیم‌های دیگر بازیکنان رقابت کنند.

شلیک مایع و جذب مایع
بر خلاف بیشتر بازی‌های تیراندازی، در 《Dreams: Unlimited Links》 بازیکنان می‌توانند جلوه‌های شلیک مایع و گیم‌پلی منحصر به فرد آن را تجربه کنند. هنگام ورود به منطقه‌ای که شلیک مایع در آن وجود دارد، قهرمانان به فرم "Gluuue" تبدیل می‌شوند و مایعات را جذب کرده و باف‌ها و قابلیت‌های ویژه‌ای کسب می‌کنند. با این ویژگی، بازیکنان می‌توانند فرصت را برای کمین، منورور از موانع یا مشیه در مناطق معقد به کار برند.

آرسنال متنوع و ساخت آزاد
بازی به بازیکنان مجموعه گسترده‌ای از انواع اسلحه‌های متنوع را ارائه می‌دهد که اجازه می‌دهد به طور استراتژیک آن‌ها را ترکیب و منطبق کنند تا توانایی‌های نبردهای خود را بهبود بخشند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند اسلحه‌های خود را به حالت ساخت و ساز تبدیل کرده و اشیاء منحصر به فرد روی میدان نبرد ساخته و ترکیب نمایند، زمینه را به صورت پویا تغییر دهند و عنصری از پیش‌بینی‌ناپذیری و چالش به هر مسابقه اضافه نماید.

حالت‌های جنگی متنوع و جذاب
بازی انواع غنی از حالت‌های جنگی ارائه می‌دهد، شامل رقابت تیمی، رقابت تنها، تسخیر منطقه، از بین بردن تیم و زنده‌ماندن مرغ. در این حالت‌های مختلف، بازیکنان باید بر روی مهارت‌های خود اعتماد کنند یا با همکاری با هم‌تیمی‌های خود به دستیابی به پیروزی نهایی بپردازند. حتی در همان حالت، تجربه در نقشه‌های میدان جنگی مختلف می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

گسترش مداوم محتوای بازی
محتوای بازی ادامه خواهد داشت، شامل قهرمانان، حالت‌های جنگی، نقشه‌ها، اسلحه‌ها، هسته‌ها و غیره. تعداد زیادی از محتوای ناشناخته و لذت‌بخش در انتظار بازیکنان برای تجربه در آینده‌ای نزدیک می‌باشد.