Foundations

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

زندانیان در دستندهای آزادی

ارتباط سلیمان یک بازی کوتاه و داستان محور با گوییدن نقطه-و-کلیک و تاکید بر شخصیت است. در این بازی، شما به عنوان یک شاهد نامرئی و راهنما برای یک جفت فراری که بعد از سال‌ها در زندان زندگی می‌کنند، خدمت می‌کنید. با داشتن دو ذهن بسیار متفاوت و دو دست متخصص برای کار، با استفاده از قدرت‌های منحصر به فرد هر زندانی برای مقابله با محدودیت‌های ذهنی و فیزیکی همراه خود، فراریان فراری را از طریق یک متاهی صنعتی از جعبه‌های فیوز و خطوط کارخانه هدایت کنید - همراه پیشرفت‌های هر زندانی برای جبران محدودیت‌های روانی و فیزیکی همدیگر و همچنین بر محدودیت دسترسی زنجیری که آن‌ها را به هم بسته باشد.

معضل زندانیان

در فرایند فرار خود، زندانیان L.T. و R.T. از زنجیره‌های خود فرار کردند، اما از یکدیگر نه، باعث می‌شود هر یک از آن‌ها به یک جنایتکاری که به ندرت می‌شناسند و برای جرمی که هیچ‌وقت آن را یاد نگرفته‌اند، بسته شوند. بدون چیز دیگری غیر از کار در کنار یکدیگر، اما بدون دانستن نیت‌های یکدیگر، هر کدام مجبور به کار باهم هستند و باید نیازی به تلاش مشترک برای بقا در مقابل تهدید خیانت داشته باشند و ترازوی اعتماد لازم برای پیشرفت را در برابر دغدغه‌های لازم برای تبقی در امان تعادل بین اعتماد لازم برای حرکت به جلو و حقدهای لازم برای ماندن در امان داشته باشند. برای بهتر یا بدتر - هر کلمه‌ای که گفته می‌شود و هر فکری که گفته نشود، احتمال پیچاندن ترازو را دارد.

مگس روی دیوار

عدالت نابیناست؛ شما خوش شانس‌تر هستید. از بالا دنیا را از طریق چشم‌های بی‌شمار سیستم امنیتی کارخانه تماشا کنید، و از وسایل صوتی محیطی پر از صداهای سفارشی‌سازی شده شنوایی کنید. R.T. و L.T. را همزمان در حرکت و گفتگوها از طریق رابط کاربری ساده و شناور کنترل کنید، با منوهای طراحی شده برای کمک به شما برای ورود به نقش یک مشاهده کننده تحقیقاتی، و درگیر شدن در یک موسیقی متن اصلی به موسیقی همه چیز.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی