500 CALIBER CONTRACTZ

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

کشتن آسان است

500 کالیبر کنترکتز یک بازی سوم‌بعد با مبنای شتاب‌بخش است که شما به عنوان یک قاتل قراردادی از طریق جمع‌آوری سرمایه‌گذاری برای کشتن مدیرعامل‌ها، دکترهای پرچمی و ناامید، دی‌جی‌های دارای زندان خصوصی و غیره استخدام می‌شوید. با تفنگ بزرگ تک‌شلتون و جعبه‌ای پر از اضطراب خودتان را به جایی که باید برسانید. توکن‌هایی را که به دلیلی که آن را برایتان فکر نکرده‌ام پخش شده‌اند جمع‌آوری کنید و سپس هدف خود را بکشید. انجامش دهید. لطفاً.

اطلاعات بیشتر

در این بازی، شما تنوع زیادی از حرکات را دارید و در سطح باز به عنوان دلخواه خود وارد شده و می‌توانید به دلخواه خود کاوش کنید. هر سطح شامل چندین قرارداد است که هر کدام هدف منحصر به فرد خود را دارند و چندین وظیفه اضافی برای تکمیل وجود دارد. همچنین تعداد زیادی چیز برای جمع‌آوری وجود دارد شامل توکن‌های قاتل، پول، و لباس‌های مختلف برای شخصیت اصلی، شامل چند نقش آمیز از بازی‌هایی که توسط دوستانم ساخته شده‌اند.

ویژگی‌ها

  • حدود 4 سطح
  • چندین کنترکت در هر سطح
  • تعداد زیادی لباس برای انتخاب
  • اشخاص سیگاری کوچکی که می‌توانید شلیک کنید
  • شاید چند راز، نمی‌دانم

تهیه‌کنندگان

تهیه شده توسط: برایس بوچرموسیقی: Modus Interactive، Shinigami، JAM2GOبرنامه‌نویسی اضافی: جانی فوردریمدارایی‌های اضافی: Modus Interactiveنقاشی بنر تبلیغاتی بسیار خوب: тوربوژابا