Defense of Nations

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

مرور

در یک دنیای خیالی بسیار شبیه به دنیای ما در دهه ۱۹۸۰، انسانیت با حملات بی پایان Kaiju و Abominations از همه جهات روبرو می شود. شما در نقش یک کاپیتان تازه منصوب در ارتش بین المللی، در حال رهبری دفاع به عنوان بخشی از پیمان دفاع از ممالک متحد (DONT) هستید.

کار شما می‌بایست ساده باشد: هیولا را شلیک کنید، شلیک مجدد، تکرار کنید تا همه آن‌ها مرده باشند یا شما.

اما پس از چند دهه مبارزه با تهدیدات وجودی، به نظر می آید که انسانیت به اندازه کافی راحت یا حداقل با شرایط خود شناختی خود را به یک ماشین بزرگ، بیروکراتیک تبدیل کرده است. انقدر بد.

آه، خوب است که یاد بگیرید چگونه لبخندی را دروغ بگویید و برخوردهای خنده دار آن‌ها را از راه بیندازید تا بتوانید به شلیک های ترسناکی در صورت انسان‌ها برای خیر انسانیت ™️ بازگردید.

گیم پلی

یک بازی تیراندازی در دفاع از پایگاه
در اصل بازی فرمول کلاسیک دفاع قلعه/پایگاه است: دشمنان از یک طرف صفحه به طرف دیگر می‌آیند تا چیزهای شما را در طرف دیگر شکست دهند و شما باید از پله کوچک خود آن‌ها را قبل از آنکه بتوانند بکشند، شلیک کنید.

بعد از هر ماموریت، شما فرصت دارید که دفاعات خود را تعمیر کنید و آرسنال خود را ارتقا دهید تا برای هر چیزی که باید بیاید، آماده شوید.

مذاکرات بودجه!
با چه پولی ممکن است بپرسید؟ به نظر می رسد هیولاها حتی یکی از آنها را نمی اندازند. به نظر می رسد همه آنها باید از بودجه عملیاتی سازمان DONT به دست آید. بنابراین، بهتر است برنامه‌های عالی خود را به حساب داری نظامی (MilSpAMs) خود معرفی کنید تا به درستی مجهز شوید. همچنین، جنگیدن تنهایی با صدها هیولای بلند یک کم خطرناک است.

کاوش سازمان
و زمانی که در آن همه گیر کردید، شما قربانی کامل برای هر شیمایی دیگری هستید که همکاران و همونطور که انجام شده‌اند طراحی کرده‌اند! تبریک! وقتی شما در وقت استراحت خود به سازمان می‌روید، ممکن است دوستان جدید پیدا کنید، دشمنان وحشتناکی پیدا کنید، مواد خبرچین خوبی پیدا کنید یا شاید خدا لبخند به شما بزند و واقعا چیزی مفید برای کار واقعی خود دریافت کنید.

تصمیم‌هایی که هنگام تعامل با افراد گوناگون از کارکنان نظامی، دیپلمات‌ها و اهالی سیاست می گیرید ممکن است مسیر بازی شما را تغییر دهد- یا شاید اهمیت اینکه نمراتی که در انتها دریافت خواهید کرد تقویت شود.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی