Sunset Of Ate

از: 437,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
غروب پلنته ATE شما را به ماجراهایی در سیاره‌ای به نام Ate هدایت می‌کند که در دوران یک ستارهٔ قرمز حرکت می‌کند. شما باید برای یافتن قطعات یدکی گمشده برای تجهیزات آسیب‌دیده‌ی نصب شده در آزمایشگاه در یک محیط فضایی بیگانه کاملاً ناشناخته، ماجراجویی کنید.
با این حال، ارتباط با کشتی مادر قطع شده و ساکنان بومی به ویژه مهربان نسبت به زمینی‌ها نیستند. علاوه بر این، موجودات عجیب و غریبی نیز در طول راه هستند. و آیا از بیماری مرموزی یاد کردیم؟ شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقاتی در این دنیای بی‌نظیر رخ می‌دهد تا زمانی که تمام اسرار را جمع‌آوری کنید و در جایگاه‌های صحیح قرار دهید. واقعیت قطعاً عقل شما را می‌لرزاند!
بپیوندید به این بازی و تجربه کنید چالش‌ها و ماجراجویی‌هایی در یک سیارهٔ بیگانه شگفت‌انگیز! جهان باز با نقشهٔ بزرگ را بررسی کنید، از تکنیک‌های تیراندازی عالی برای مبارزه با حیوانات بیگانه مختلف استفاده کنید، اقلامی که می‌توانند به شما در بازیابی کمک کنند را جمع‌آوری کنید و وظایفی از بیگانگان با شخصیت‌های مختلف پذیرفته و انجام دهید. بیش از همه، اسرار پنهان در سیاره بر اساس ماموریت بیگانه را جستجو کنید!

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی