修仙物语

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
خلاصه‌ی بازی:

در ابتدای ازل، هنگام بزرگ، همه چیز در یک حالت ابهام و اختلاط بود. پس از یازده هزار و هشتصد سال، پانگو با یک تبر الهی، آسمان و زمین را آفرید! اما نیروی الهی پانگو به پایان رسید و او فرو رفت، اما به هزاران موجود و روح تبدیل شد. از آن زمان، آسمان و زمین آغاز شد، کوه و دریا آشکار شدند؛ خدایان می‌آفریدند و جهان نخستین گام را بر میزند…

زمان می‌گذرد و تغییرات بزرگی رخ می‌دهد. نخست زن نواندا زمین را از خاک آفرید و بشر بزرگ می‌شد؛ پرنده‌ی سرخارگان از راه رفتن حرفه‌ی خارج می‌شد و برای زندگی‌نامه مردم به خطر می‌افکند… افسانه‌های مختلف با ریشه‌های بسیار قدیمی و گریبانگیری، خیره‌کننده و عجیب و غریب است! بعد از آن، کوآفو آفتاب را می‌راند و به پایان می‌رسد، پسران خشمگین آن را شلیک می‌کنند، پرنده‌ی مرغان شیطانی زنده به دریا می‌رود… صدها افسانه‌ی طولانی و دور از چشم مانده، چشمگیر می‌باشد!

کیست که می‌تواند سه هزار راه اصلی را فهم پایه کرده، به قله برسد؟ کیست که قوس خود را علیه جریان ابراش کند، تا ابدی بماند؟ ناگفته ماند که آیا بشر به حدی همین که حیوانان دزدی می‌کنند، باید چه بکنند؟

پس، شما که دارای بزرگترین احساسات جهانی هستید، به این دنیایی که درآن هر انسان در حال فقدان سوزش زندگی است، سفر کرده‌اید. از زمین‌نهال ضعیف آغاز کرده، از سطح افق‌های خود را ارتقا داده و با استفاده از اعمال خاص، خدایانی افسانه‌ای از دوران باستان را فراخوانی می‌کنید، با استفاده از جادوهای ممنوعه حیوانات اولیه گرسنگی زیاد را فرو می‌برید؛ مجموعه‌ی گوناگونی از جواهرات را جمع آوری می‌کنید، شمشیرهای علی‌المقام را در آویخته و آخرین‌ها، آیا می‌توانید از قید سرنوشت فرار کنید، هرگاه با خداوند برخورد می‌کنید، با شیاطین رزم رزم می‌کنید، ما در داستان فرار منتظر هستیم…


【هرج و مرج در سه جهان، کی می‌تواند کولاک وایسه‌ای بنا نهد】
شخصیت‌های بازی از تعدادی از فرهنگ‌های قدیمی چینی می‌آیند، از فرهنگ‌ها و ابزارهای الهی، نقره‌کاری و صحنه‌‌های مشهور، همه به طور کامل بازگو قدرت کولاک، بازگانی و پایبندی کولاک‌باز، توجه به جزئیات و اغلب، فرهنگ‌های قدیمی بازی می‌کند! یک خضره اساطیری را برای خودتان برای امور خود، از راه روش‌های کارت رویایی آشنا شوید، به ورزش‌های مبارزه‌ی سه بعدی از نوع حلقه و زنگی علاقه‌مندی، نیل به افتخار ترسناک.

【هنرهای الهی بی‌شمار، انطباق آزاد و سرگرمی بی‌پایان】
شما و من هر دو انسان هستیم، دست در دست هم جهان دیگری را خیره کنید. به واسطه یک تجربه خودمانی از سفر شده‌ی انسانیت به یک غول فعالیت می‌گذاریم، از ابتدای جاده‌ی فقیرانه، افزایش نور، دسته‌بندی تجربه فارسی خود را ارتقا دهید، ارتش از گونه‌های مختلفی از اعضای تیم خویش را ایجاد از پیشگامان شگفت‌زده بخوبی رزم‌گران را به شکوه تربیت می‌کند. جمع‌آوری از قهرمانان مختلف نژاد، تشکیل ارتش‌های خود را، برای نبرد با عدالت پایبند شوید.

【نظارت آزاد، خداحافظ به ارقام فشرده】
بدون کبد، بدون استخوان، نظارت از روی زمین چشم بسته می‌رود، مکانیسم نبرد را کاملاً بازنگری می‌کند، یک محیط رقابت منصفانه را خلق می ‌کند، از طریق بازی PVP و PVE، شما می‌توانید احساس کرده و بازی را به تحقق برسانید، به آرامی، بدون چیزهایی که در دست شما قرار می‌گیرد.

【کیفیت جدید نظارتی 3D زیبایی پیشرفت پیدا کنید】
با استفاده از هنر چینی 3D، دنیای بزرگی از پررنگ‌ترین زیبایی‌ها به ورزش و حدیقه منجر می‌شود، تمام لرزیدن جهان، که در بزرگراه‌ها، چهره‌های خدا نازل می‌شوند، یک چینی از خیال‌پردازی‌های وحشی، برای برخی از اعمال، امید و اتفاقی در شما خلاصه شده‌است.

【هدایای شما، فواید محدودی پذیرا بایستد】
در منطقه محل، کلید را بدون کابین تعقیب کنید، اروخ خود را به جسم خود فرستاده‌اید، قبل از این‌که به فهرست موارد دوستی ملحق شود، همه از هدیه‌های ما به سختی کمک کرده‌است، هر روز یک چیز کوچک در دسترس قرار داده شده‌است، آیا قادر به کمک به سرگرمی تر، یا به دیگران کمک می‌کند؟

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی