PowerWash Adventure VR

از: 478,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

به کانال دیسکورد ما بپیوندید


درباره بازی

در تجربه هیجان انگیز پاور واش غوطه ور شوید

در ماجرای PowerWash، شما می‌توانید در انواع صحنه‌ها اقدام به تمیز کردن کنید، مانند باغ‌ها، گاراژ‌ها، پارک‌ها، مدارس و غیره. با آبکشی تمام خاک و آلودگی‌ها را برطرف کرده و آن‌ها را به حالت اصلی خود بازیابی کنید. از سکه‌های طلایی که کسب می‌کنید برای خرید و ارتقاء انواع مختلف وظایف ابزارهای آب با فشار بالا استفاده کنید تا آبکش‌تان قدرتمندتر و انعطاف‌پذیرتر شود و لذت شستشو و احساس موفقیت را تجربه کنید.

برای جستجوی احتمالات بی‌پایان در دنیای چندجهانیگی

از طریق گذر از جهان‌های مختلف و شروع ماجراهای شستشو با تم‌ها و سبک‌های متنوع. می‌توانید آثار زندگی بیگانه را در یک ایستگاه فضایی تمیز کنید، در تعاملات صمیمانه با شخصیت‌های زیبا در یک دنیای رویایی شرکت کنید. هر صحنه داستان منحصر به فرد و ماموریت خود را دارد که به شما ابهامات و هیجان بی‌نهایت می‌دهد.

نقاشی دیواری، و ایجاد صحنه‌های خودتان

همه این‌ها نیست، شما همچنین می‌توانید با استفاده از لوازم به مدرسه نقاشی تبدیل شوید، خلاقیت و تخیل خود را آزاد کنید تا نقاشی‌های پاشیده شده را پاک کنید یا خودتان صحنه‌های خودتان را ایجاد و با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید تا با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، یا می‌توانید از صحنه‌های سایر بازیکنان برای تجربه ایده‌های خلاقانه آن‌ها استفاده کنید.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی