Mokete

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
خوش آمدید به موکته، جایی که ماجراجویی های بیکرانترینتان شما را در زمین منتظر دارد!

در موکته، شما در نقش یک بیگانه شجاع در یک دنیای پر از شگفتی ها و چالش ها در زمین قرار خواهید گرفت. این بازی به سبک روگوئالایک با تبدیل بر اساس دوره ها، شما را به یک رقابت هیجان انگیز در جهان ما، جایی که بیگانگان انسان های ربوده شده را به عنوان همراهان نبرد خود در مبارزات شگفت انگیز استفاده می کنند، می برد.

بیگانه شما باید مناطق مختلفی از زمین را کاوش کند، هر کدام با محیط خود و چالش های منحصر به فرد خود. ماموریت شما آموزش حیوانات ربوده شده ای است که در طول سفر خود در کپسول ها به آنها برخورد می کنید و از توانایی های ویژه آنها در مبارزات تبدیل بر ایجاد کنید. هدف نهایی این است که قهرمان منطقه را شکست دهید، که به طور معمول دارای یک موجود اسطوره ای از قدرت بزرگ می باشد.

زمین در موکته جایی پر از معجزه ها و رازهایی است که باید آن ها را کشف کنید. از جنگل های عمیق تا شهرهای پر جنب و جوش، شما خواهید شد در یک ماجراجویی فراموش نشدنی غرق شوید، چالش ها را مقابله کنید، با شخصیت های خنده دار آشنا شوید و در پی مأموریت های هیجان انگیز به سر ببرید.

آیا دارید چیزهای کافی را برای راهنمایی بیگانه خود به پیروزی در این مسابقات بین المللی بر روی زمین، دارید؟ برای کاوش، مبارزه و دوستان جدید بسازید و به سوی افتخار در موکته حرکت کنید. همانطور که ماجرای زمین شروع می شود!

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی