Sunken Stones

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
به عنوان یک کاپیتان دلاور قهرمان در این بازی جذاب نقش‌آفرینی استراتژیک مبتنی بر "Into the Breach" و "Go"، به ماجراجویی هیجان انگیز خود بپردازید. از طریق دریاهای پر خطر راه بیابید، خدمه‌ای قدرتمند را جمع آوری کنید و در راه امپراتوری به دنبال گنجینه‌های گرانبها بگردید. اما مراقب باشید، زیرا اقیانوس حسود به کسانی است که ثروت‌های او را جمع کنند و موجودات ترسناک اعماق دریا هیچ کاری را انجام نمی‌دهند تا آنچه که به انحصار خود می‌دانند، بگیرند.


از میان یک انتخاب گسترده از کاپیتان‌های دزد دریایی ماهر و متنوع، رهبر خود را انتخاب کنید، هر کدام با توانایی‌ها ویژه‌ای که ماجرای شما را در این دریاهای بلند روایت می‌کنند.


خدمه وفادار خود را استخدام کنید، هر عضو با تخصص و توانایی‌های خود به تیمی فشرده بپیوندد که آماده روبرو شدن با چالش‌های اعماق دریا باشد.


با موجودات ترسناک اعماق اقیانوس روبرو شوید، از تاکتیک‌های استراتژیک و حرکات زیرکانه استفاده کنید. با شکل‌گیری منطقی دور از دشمنان هیولایی خود، شجاعت خود را در مقابله‌های سخت ابراز کنید.


گنجینه‌های گرانبها را جمع آوری کرده و ثروت‌های پنهان را کشف کنید، به این ترتیب هر مأموریت موفقیت‌آمیز یک گام نزدیک‌تر به دست‌یافتن به گنجی جلیل است که افسانه‌ها از آن تولید شده‌اند!

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی