Atoms and Time

از: 166,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

ستاره شخصیت اصلی مستند پالئونتولوژی خودتان باشید!

بازی Atoms and Time یک بازی تکاملی با تمرکز علمی قوی است که توسط پیشرفت‌های فناوری جدید در شبیه‌سازی سیستم‌های اکولوژیک قدرت گرفته است. برخلاف شبیه‌سازهای دیگر تکامل، Atoms and Time شما را مستقیماً وارد این دنیا می‌کند، پر از گونه‌های دیگر که به همان سرعتی که شما می‌توانید سازگاری پیدا می‌کنند. داستان بقاء آلیه شما به صورت ساده‌شده‌ای که الهام گرفته از بازی‌هایی مانند Oregon Trail است، بیان می‌شود، از طریق ردپاهای مهم زندگی موجود شما.

پیش‌بینی تکامل پیشرفته

بازی کردن از طریق عمر یک آلیه سریع است، اما راه تکامل یک راه بلند و پیچیده است. Atoms and Time از بازیکن نمی‌خواهد که منتظر ظاهر شدن تصادفی یک متحول جالب در شبیه‌سازی خود باقی بماند، یا ابزارهای خلاقانه غیر واقعی برای ایجاد شخصیت به شما ارائه دهد. به جای آن، الگوریتم "اتو-تکامل" فشارهای انتخابی را محاسبه می‌کند که بر گونه شما تأثیر می‌گذارد، با توجه به محیط کنونی و قوانین شناخته شده زیست‌شناسی. به عنوان بازیکن، شما می‌توانید یکی از چند مسیر علمی معقول را برای پیگیری انتخاب کنید. پس از آن، بستگی به شما دارد که با ابزارهایی که طبیعت به شما داده است بقا کنید.

به عنوان یک شبیه‌ساز، می‌توانید Atoms and Time را بازی کنید، نتیجه ای که بعضی از شبیه‌سازهای تکاملی ممکن است ساعت‌ها طول بکشد، را به مدت چند ثانیه تولید کند. علاوه بر این، اتو-تکامل به شبیه‌سازی اینکه یک گونه چگونه در حال بقا است را درک می‌کند، و پیشرفت‌های مورد انتخاب چرا انتخاب شده‌اند، پنجره‌ای جدید به داستان زندگی شبیه‌سازی‌شده‌ی شما ارائه می‌دهد.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی