The Lab Thing

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
اخطار: این بازی ویدیویی ممکن است تشنج‌ها را برای برخی از مخاطبان با اپی‌لپسی حساس به نور تحریک کند. توصیه می‌شود بازیکنان احتیاط کنند.بازی "آزمایشگاه موجود" یک بازی ترسناک از نگاه اول شخص است.

با یک بدن تنها که زنده مانده، آزمایشگاه مخفی مرموز را کاوش کنید. تمام یادداشت‌های دانشمند درباره هیولا را جمع‌آوری کنید، اقلام کوله‌پشت خود را ارتقا دهید، اطلاعات را ثبت کنید و سعی کنید قبل از اینکه به مجموعه بدنی آزمایشگاه بپیوندید، فرار کنید!

محیط

این بازی در یک آزمایشگاه مخفی زیرزمینی قرار گرفته است که توسط یک هیولا که علاقه‌مند به جمع‌آوری بدن‌های انسانی است، تسخیر شده است. شما در یک آزمایشگاه متروک زیرزمینی جذاب کاوش خواهید کرد، در اتاق‌های تنگ سرکه می‌زنید، هر اتاق مرده‌ای را بررسی خواهید کرد و در حضور بی‌پایان دنباله آفت زندگی بی چراغ خواهید گمشد.

خط داستانی

این آزمایشگاه با گذشته خود لعنتی شده است. پروژه مخفی که به خود سازندگانش برخاست. نماد شکست بشر پشت شما قدم می‌زند و نه تنها پیرو پیروزی‌های خونینش است، بلکه به برای آینده بشر گوش فرا می‌دهد. به عنوان بازیکن شما بخش‌هایی از این گذشته تاریک را دوباره زنده می‌کنید، خاطره طبیعتش را پیدا می‌کنید و نیاز به بقا را بررسی می‌کنید.

گیم‌پلی

در این بازی شما یک انسان معمولی و بی‌دفاع هستید؛ هیچ اسلحه‌ای نمی‌تواند شما را از هیولایی که ممکن است از گوشه‌ی بعدی، پشت در، مخفی در کمد یا درون یک جعبه بدن پیدا کند، نجات دهد. شما قادر خواهید بود عناصر کلیدی را جمع کنید، با محیط تعامل کنید و برای یافتن کلیدهای دروازه که ممکن است به شما در فرار از این ذخیره‌خانه کابوسی از شکست بشری کمک کنند، جستجو کنید.

ویژگی‌های کلیدی

  • برای طرفداران داستان‌های اتاق‌های فرار تجربی
  • شما اینجا برای صلح هستید و هیچ اسلحه‌ای نمی‌تواند این پسر را متوقف کند. اگرچه پایان باورنکردنی است
  • هوش مصنوعی غیرقابل پیش‌بینی که ممکن است هرجا نزدیک به مجموعه‌اش و شما را متعجب کند!

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی