Augmented Brutality

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

"Augmented Brutality" یک بازی شوتر سریع و خشن در یک محیط تکنولوژیکی-صنعتی وحشتناک است. از طریق ده‌ها سطح دست‌ساز با سرعت بالا برقصیده، اعضا را جدا کنید، فشار بدهید و در بازی حرکت کنید با استفاده از هر لبه‌ای که برای کم کردن شانس‌های غیرقابل تصور به سود شماست. وقت آن رسیده تا خونین شوید.به OmegaTech Tower خوش آمدید، یک انبار فناوری اسلحه معتبر، و محل تولد انقراض بشریت. به دلیل اعمال خشونت‌آمیز خود (آگاهانه یا غیر آگاهانه)، خود را بین یک هوش مصنوعی شیطانی و هزاران نیروی وظیفه اومگا پیدا می‌کنید با یک گزینه... همه کسانی که شما نیستید را بکشید.الهام گرفته از سرعت بالا، زیادی "لمس و مرگ کردی" بازی‌هایی همچون Hotline Miami و Nuclear Throne، Augmented Brutality به هدف کندن حلقه گیم‌پلی هیجانی نفوذ و کشتن تقریباً مازه‌ماننده سکوت و خطاهای بازی اول با گیم‌پلی خلاق و اکشن برفراز از دومی می‌پردازد.
  • از تکنولوژی‌های دور انداخته‌شده برای انجام طریقه‌های خشن وحشتناک برای شکار دشمنان خود استفاده کنید، از چاقوهای موشکی تا Angler خم کننده مهتاب و بسیار بیشتر.
  • متر آدرنالین خود را با جلوه‌های کشتن به یکدیگر تقویت کرده و به توانایی‌های تازه‌ واقعاً زیاد خود دسترسی پیدا کنید تا زنجیره را ادامه دهید.
  • مکانیک‌های مخفی سیستم امتیازدهی را بیاموزید و مناطق تصحیح شده را مجدداً بازی کنید تا در رده‌بندی بالاتر در جدول رتبه بندی قرار بگیرید.
  • بازی را به دلخواهتان انجام دهید. به طور مخفی شکار یک دشمن در هر زمان، باضربه‌زنی و فشار بر دوازده، یا یک تراشه را از دیوار بردارید و tumult ایجاد کنید، مبارزه را به سمت خود بکشید. نظاره‌کنندگان گشت زنی در طرف دیگر سطح را با اسلحه‌هایی مانند Railgun به دیوار‌نفوذ و Slasher به دیوار عبوری شلیک کنید، یا یک حمام را با بشکه‌های منفجر پر کنید و آن‌ها را به پایان خونین خود بکشانید. هیچ چیز ممنوع نیست. به جز رحمت، به طرف!.
  • ده‌ها سطح دست‌ساز به فصل‌های قفل شده تقسیم شده است.
  • مبارزه‌های رئیس قراردادی در برابر زشتی‌های رباتیک و بسیار مطلوب‌تر. اختلافاتی که جریان انجام بازی را افزایش می‌دهند، به جای توقف کردن آن.
  • "مردن، از اشتباه‌هایت بیاموز، دوباره زنده شو و دوباره بمیر، پروسه را تکرار کن تا سطح را با کمال اجرا کنی. یا دلیل را به باد بده و با فوت‌زدن جمجمه‌کش به آسانی به آسانی به آسانی به طبقه‌بندی مترو بروید. فقط مطمئن شوید کفش‌های خود را از مغزها پاک کنید.".
  • یک داستان تکنو-ترسناک با افسانه‌های عمیق و پر از پیچ و خم‌ها با موضوعاتی از ترس از بدن، ترانسهومانیسم، غرق شده در آگاهی دیجیتال و بیشتر.
  • یک موسیقی متن فوق‌العاده، پالسی به سرعت.