GeminiFlame : Alpha Dragon

از: 264,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
(17 اکتبر 2023) اعلان جدید و به‌روزرسانی پچ در بازی GeminiFlame: Alpha Dragon نسخه 1.1.0!!
اعلان 1. تاریخ انتشار بازی به 17 اکتبر 2023 تغییر یافت تا امکان دیباگ کردن اضافی فراهم شود.
اعلان 2. حالت Laststand اضافه شد!!


حالت Laststand یک حالت بازی جدید است که به حالت Campaign اضافه شده است. شما با 4 ماجراجو و تنها 1 شهر هستید. شما باید از ارتش بی‌پایان شب را محافظت کرده و روستا و 4 نفر را نجات دهید. آیا می‌توانید آن‌ها را از شب وحشت بخش حفاظت کنید؟


(29 سپتامبر 2023) مفهوم جهان RPG Gemini Flame چیست؟ (این 5 ویژگی اصلی اکنون در GeminiFlame: Alpha Dragon نسخه 1.0.0.!! موجود است).
این همه آغاز شد که خودم را سوال کردم: "چرا باید روزها را برای یک سطح صرف کنم؟"، "چرا باید بین شهر و دانجن برای تامین کردن مجدد حرکت کنم؟"، "چرا باید در سرتاسر جهان RPG پیمودنی به دنبال همه ی مأموریت‌های جانبی باشم؟"، "چرا همیشه مواقع تلاش برای ابتراشتن جادویی و جرعتی بی‌نهایت در هر لحظه‌ی نبرد ببینم؟" و "چرا باید در یک بازی RPG شهری بسازم و کار کشاورزی کنم؟".

5 سوال و این بازی در دستان شما متولد شد. و برای پرسیدن سوالاتم، من قوانین بازی RPG خود را تغییر دادم با استفاده از

1. حذف سیستم سطح‌بندی همیشه از بازی RPG خود و استفاده از سیستم گواهی‌نامه‌ی: سیستم گواهی‌نامه، امتیازی برای ارتقای مهارت به‌طور مشابهی به سیستم سطح‌بندی است. اما شما تنها با پیشروی در مأموریت‌ها و یا شرایطی که کد را آنلوک می‌کند امتیاز [گواهی] دریافت می‌کنید. بنابراین شما نیازی به صرف زمان زیادی برای بسیاری از مأموریت‌ها برای کسب یک سطح ندارید.


2. حذف مأموریت‌های جانبی خودکار همیشه از بازی RPG خود و استفاده از سیستم مستندات: سیستم مستندات به طور مشابه با سیستم بازیافت دستاورد عمل می‌کند. اما علاوه بر این، شما همچنین داستان‌های متنی را برای خواندن درباره این دنیا دریافت می‌کنید و پس از آن‌که آن‌ها را آنلاک کردید پاداشی مانند [امتیاز گواهی] دریافت می‌کنید. بنابراین، شما می‌توانید چالش را هرجا و هر زمانی که خواستید تکمیل کنید.


3. حذف مخزن نبردهای همیشه از بازی RPG خود و استفاده از سیستم 6 از جعبه‌های مهارتی: لذا نمی‌توانید جادویی و مهارت‌ها را بی‌رویه استفاده کنید. زیرا تمامی 6 جایگاه، سهمیه‌ی تنظیم مهارت و غذا در یک نبرد می‌باشند. بنابراین، شما باید برای هر نبرد تهیه مجدد، گیر و تغییر تنظیمات مهارتی‌تان کنید.


4. حذف سیستم شهری تایکون همیشه از بازی RPG خود و استفاده از سیستم ساخت و ساز: چرا باید یک فضا را برای ساختن چیزی در بازی RPG تعیین کنید؟ چرا باید تصمیم بگیرید کجا خانه‌ی‌تان را قرار دهید؟ در این بازی، NPCها شهر خود را به‌صورت خودکار برای شما بنا می‌کنند و [مزایا] ای را به شخصیت‌هایتان تامین می‌کنند. علاوه بر این، اگر بخواهید سازه‌ای را بسازید که مزایایی را می‌خواهید، می‌توانید با NPCها همکاری کرده و با اهدای به آن‌ها، آن را بسازید.


5. اضافه‌کردن سیستم جدایی و پیوستن به گروه: چرا شما کسی را در شهر باقی می‌گذارید و تامین را به دستگاه خود می‌فرستید؟ شما می‌توانید تیم را به دو یا سه گروه تقسیم کنید تا فعالیت‌های مختلفی را انجام دهند. یا شخصیت‌ها به‌هم پیوسته وبه مبارزه با هیولاهایی بپردازند.


5 مفهوم، 4 حذف‌کننده و 1 ویژگی اضافی. GeminiFlame: Alpha Dragon آغاز شده است.
اگر علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنم قبل از خرید، [راهنمای GeminiFlame Alpha Dragon 1.0.0. (نسخه 1)] من را مطالعه کنید. (این بازی خیلی پیچیده است، بدون شوخی!!)

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی