LASERPITIUM

از: 556,000  تومان

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

👉 COOP محلی

برای بازی COOP محلی، شما به 2 دسته نیاز دارید. بازیکن 1 می‌تواند با کیبورد یا دسته 1 بازی کند، در حالی که بازیکن 2 می‌تواند با دسته 2 بازی کند.

⭐ ارائهLASERPITIUM یک بازی شوتر 2D افقی است که دارای حرکت پارالاکس و اسکرول چندجهتی است، با گرافیک با کیفیت بالا کاملاً به صورت دست‌کشیده شده، با افکت‌های صوتی و موسیقی زیباست و تا 2 بازیکن همزمان قابل بازی است. این بازی الهام گرفته شده است از دو کلاسیک بزرگ THUNDER FORCE 3 و HELLFIRE (SEGA MEGA-DRIVE/GENESIS).

⭐ داستان

در سال 2357، تمام رهبران کهکشان S-08G یک پیمان صلح و همکاری امضا کردند. برای بهینه سازی مدیریت کالاها، کنترل نیروهای نظامی و رفاه جمعیت‌ها، برنامه کامپیوتری EVA در سیاره مصنوعی HELOS ایجاد می‌شود.چند سال بعد، برنامه EVA تصمیمات نامتناسبی می‌گیرد و باعث بروز بحران‌های اجتماعی جدی در سراسر کهکشان می‌شود. نیروهای نظامی حالت اتوماتیک گرفته‌اند و به شورش‌ها مستقیماً حمله می‌کنند. امروزه، یک گروه از مبارزان مقاومت می‌خواهند آزادی و استقلال را به سیارات مختلف بازگردانند. ماموریت این است که به پایگاه‌های نظامی برنامه EVA حمله کرده و HELOS را نابود کنند.

⭐ کشتی‌هاشما می‌توانید از بین 3 کشتی که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند انتخاب کنید.
  • هوریزون: نوع کشتی نظامی است. می‌تواند به دو طرف شلیک کند. شلیک اصلی موشک‌ها را به سمت جلو می‌فرستد. شلیک ثانویه موشک‌ها را به سمت عقب می‌فرستد.
  • ثانیه روباه: این نسخه دوم از کشتی معروف مقاومت است. اندازه‌اش کوچک، توانایی آتش‌زایی آن شگفت‌آور است و کنترل آن استثنایی است. شلیک اصلی موشک‌ها را به سمت جلو می‌فرستد. شلیک ثانویه دو موشک را به صورت قطری می‌فرستد اما آن‌ها کمتر قدرت نسبت به شلیک اصلی دارند.
  • PROTO.26: این جواهرات تکنیسین‌های مقاومت هستند. کامپیوتر نصب شده درون کشتی به طور خودکار نزدیک‌ترین دشمن به کشتی را قفل می‌کند: هدف روشنی به دشمن قفل شده وصل می‌شود. وقتی شلیک می‌کنید، پسشانه‌های انرژی به سمت دشمن ارسال می‌شود. شلیک‌های اصلی و ثانویه یکسان هستند.

⭐ تیم‌خوراک روی صفحهدر بالای صفحه یک تیم‌خوراک روی صفحه وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تا انرژی کشتی و تعداد جان‌ها، سطح توان اسلحه‌تان و تعداد امتیازها را ببینید.
  • انرژی و تعداد جان‌ها: 3 تا تیره سبز نشانگر انرژی شما را نشان می‌دهد: هربار که ضربه می‌بینید، انرژی از دست می‌دهید. وقتی دیگر انرژی ندارید، کشتی منفجر می‌شود و یک جان را از دست می‌دهید. عدد سمت راست نشان‌دهنده تعداد جان‌ها است: اگر این شمارنده صفر باشد و شما منفجر شوید، بازی را از دست می‌دهید.
  • قدرت اسلحه: هربار که یک بونوس اسلحه بگیرید، تراز اسلحه‌تان افزایش می‌یابد. این تراز از چند سطح تشکیل شده است: هر چه بیشتر سطوح را فعال کنید، اسلحه‌تان خرابکارانه‌تر می‌شود. سطوح اسلحه بسته به کشتی استفاده شده متفاوت هستند. اگر یک جان را از دست بدهید، همه بونوس‌های سطح فعلی اسلحه‌تان را از دست می‌دهید.
  • امتیاز: این عدد هربار که یک دشمن را با شلیک‌هایتان ضربه بزنید یا یک بونوس امتیاز بگیرید، افزایش می‌یابد. این به شما اجازه می‌دهد تا جان‌های اضافی کسب کنید!

⭐ بونوس‌هابرای گرفتن یک بونوس انرژی، یکی از این ماژول‌های سبز را نابود کنید. بونوس دریافت شده یک نوار انرژی اضافی را ارائه می‌دهد. اگر از قبل در حداکثر هستید، آن‌گاه معادل یک بونوس امتیاز بزرگ را دریافت می‌کنید.

برای گرفتن یک بونوس اسلحه، یکی از این ماژول‌های قرمز را نابود کنید. بونوس دریافت شده یک نوار اضافی برای معیار اسلحه ارائه می‌دهد. اگر از قبل در حداکثر هستید، آن‌گاه معادل یک بونوس امتیاز بزرگ را دریافت می‌کنید.

بونوس‌های امتیاز شکل اشیاء دارند و در صحنه قرار دارند. سعی کنید هر چه بیشتر بگیرید تا جان‌های اضافی کسب کنید و با بیشترین امتیاز بازی را پایان دهید!

⭐ آغاز مأموریتابتدا با انتخاب حالت دشواری شروع کنید: از آسان ترین برای مبتدیان تا دشوارترین برای بازیکنان پیشرفته.

حال حالت کمپین را انتخاب کنید. حالت "کلاسیک" به شما امکان انتخاب سطح بعدی را می‌دهد، برای یک کمپین کوتاه (حدود 25 دقیقه). حالت "کامل" به شما اجازه می‌دهد تا تمام 10 سطح را پشت سر هم بازی کنید، در حالی که ترتیب 5 سطح ابتدایی را انتخاب می‌کنید، برای یک کمپین بلند (حدود 40 دقیقه).

کشتی مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید، رنگ آن را انتخاب کنید و تأیید کنید. توجه داشته باشید که در طول کمپین شما قادر به تعویض کشتی نخواهید بود.

به سفرتان آغاز کنید: مقاومت به موفقیت‌تان نیاز دارد!

⭐ سطح 1: بوتالیابوتالیا یک سیاره پوشیده از جنگل‌ها و گیاهان است: برای برنامه EVA کیفیت چوب‌های نادر و گیاهان دارویی ارزش تجاری زیادی دارد.

⭐ سطح 2: هیپتهیپت به عنوان مهد انسانیت محسوب می‌شد، به همراه با باورها و خدایانش. در گذشته، انسانیت دانش سلف را فراموش کرده است. این مکان‌ها اکنون توسط ماشین‌های EVA منحرف شده‌اند. درون تپه مقدس نفوذ کنید و هرآنچه تبه‌کرده به این تمدن عظیم را مخدوش کرده است را نابود کنید.

⭐ سطح 3: رویک 3رویک-3 پناهگاه کشتی‌های EVA است: به دلیل ساختار سنگی‌اش، برای ورود بدون تشخیص دیده شدن دشوار است. به یکی از غارهای بسیار زیادش نفوذ کنید، تا جایی که ممکن است سقوط باران‌های سنگی زیاد و دشمنانی را که بیشتر از حد مهمات را نابود کنید!

⭐ سطح 4: سیلسیوس

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی