Dubai Builder

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

بررسی بیشتر بازی‌ها

https://store.steampowered.com/app/2129220/Zoo_Simulator/
https://store.steampowered.com/app/2376970/My_Horse_Bonded_Spirits/
https://store.steampowered.com/app/1137750/Farmers_Life/


درباره بازیhttps://store.steampowered.com/app/2487150/Deconstruction_Simulator/
https://store.steampowered.com/app/2487060/Anonymous_Hacker_Simulator/

حاکم فعلی و شیخ دبی به شما اجازه ساخت و نظارت بر شهر مدرن و منطقه‌های اطراف را داده است. این افتخار اعظم یک کار بسیار مستلزم است. شما با بودجه اندکی در وسط بیابان شروع می‌کنید ولی با دسترسی به منطقه ساحلی. وظیفه شما مدیریت دقیق اعتبارات اختصاصی شده برای ساخت شهر است. شما باید با دقت طرح شهر را طراحی کنید و شرایط زندگی مناسبی برای ساکنان و توسعه کسب و کار و گردشگری فراهم کنید.نفت منبعی است که پیشرفت و توسعه پایدار را تضمین می‌کند. از منابع نزدیک استفاده کنید تا برای ساخت شهر مالیاتی کسب کنید و نیازهای حاکم ارجمندتان را برآورده کنید. از منابع انرژی طبیعی برای توسعه انرژی پایدار استفاده کنید.

بیابان برای حاکمان آسان نیست. با بسیاری از دشواری‌ها مانند گرما، طوفان‌های شن و گرد و خاک دست و پنجه نرم کنید. به خاطر داشته باشید که طمع شما در مالیات‌های بیش از حد، نارضایتی را در میان جمعیت شما افزایش خواهد داد. بهتر است خدمت نیکو را ناراحت نکنید.

استخراج و انرژی

هر شهر پرآمدنی باید پول کسب کند. ایستگاه‌های نفت برای استخراج نفت احداث کنید و یک کارخانه تصفیه برای تبدیل آن به سوخت بسازید. انرژی خورشیدی روش بسیار مؤثری برای تأمین انرژی شهر در فاز اول ساخت (به‌ویژه در بیابان) است.

مناطق

برای اطمینان از تعداد کافی کارگر، روستاها و سپس مناطق با خانه‌های رزیدنسی و هتل‌ها بسازید تا افزایش پایدار تعداد تخصصیست‌ها و گردشگران را تضمین کنید.

مالیات

مالیات‌ها را برای طبقات اجتماعی مختلف مدیریت کنید تا برای تأمین مالیاتی پایدار اطمینان حاصل کنید. مراقب باشید! نارضایتی زیاد می‌تواند منجر به خروج مالیاتی یا مشکلات بسیار بدتر شود.

ساخت جزیره ایده‌آل

شکل جزیره را انتخاب کرده و بهشت گردشگری‌ای را بسازید که شهرت آن سراسر دنیا پراکنده خواهد شد. با پیشرفت در بازی، جزایر جدید را قفل خواهید کرد (تطبیق شهر خیلی دشوارتر است).

ساخت زیرساخت

پورت‌های مدرن و اماکن تفریحی برای شراح منافع پایدار از گردشگری ساخته شوند. در آینده، پورت‌های بزرگ برای حمل‌ونقل مواد خام شما به سراسر جهان ایجاد خواهید کرد.

بیابان

این چشم‌انداز بیابان بسیار زیبا با بسیاری از فاجعه‌ها روبرو خواهد شد. مقدار مناسبی از زیرساخت نجات و هشدار فراهم کنید تا جلوی یک فاجعه را بگیرید.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی