Divemensions

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
وقتی به یک موجود دوبعدی قدرت حرکت بین لایه‌های تشکیل‌دهنده جهان‌تان داده شوید، چه اتفاقی می‌افتد؟ خب... البته شروع به حل پازل می‌کنید!

آماده باشید تا برای حل پازل‌های جالب که تمرکز اصلی آن تعامل با لایه‌های مختلف سطح است، در فضای سه‌بعدی فکر کنید یا به دیزاین پازل‌های خود بپردازید و سطوح جدید با ویرایشگر سطح ایجاد نمایید!

ویژگی‌های گیم‌پلی


حرکت بین لایه‌ها!

با حرکت به جلو یا به عقب می‌توانید بین لایه‌های مختلف سطح سفر کنید تا با عناصر موجود در آنجا تعامل داشته باشید. در این بازی پس‌زمینه تنها برای نمایش نیست، بلکه بخشی فیزیکی از سطح است!

جعبه‌های خفن!

گاهی زندگی می‌تواند خیلی تنها باشد... اما خوشبختانه شما جعبه‌هایی دارید که با شما همراهی می‌کنند! این جعبه‌ها قابلیت جابجایی دارند و نه فقط در سطح دو بعدی! شما می‌توانید آن‌ها را بین لایه‌های مختلف حرکت دهید یا حتی آن‌ها را خارج از نقشه فشار دهید!

پلتفرم‌های قابل حرکت!

پازل چه نوعی بود که دکمه‌ها و پلتفرم‌هایی نداشت؟ بدن خودتان یا یک جعبه دوستانه را برای فشار دادن دکمه‌ها به کار ببرید تا پلتفرم‌هایی فعال شوند که به یک موقعیت خاص حرکت می‌کنند، و تماماً بی‌سیم انجام می‌شود!

و حتی بیشتر به زودی!
ویژگی‌ها و عناصری بیشتر تا زمان انتشار بازی اضافه خواهند شد، پس به‌وقتی که آماده نمایش شدند، منتظر باشید!

ویرایشگر سطح

در این بازی یک ویرایشگر سطح کامل وجود دارد که می‌تواند توسط هر کسی برای گسترش حدود امکانات این جهان استفاده شود، آیا برای چالش آماده هستید؟

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی