少侠的江湖

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 136,000  تومان

توضیحات

بازی تک‌نفره ارباب‌مردان جنگل یک بازی نقش‌آفرینی وارزشمند است که به شما امکان تجربه ماجراجویی‌های یک ارباب مردان در دنیای جنگل را می‌دهد. در این بازی شما محدودیتی در روش بازی کردن ندارید و می‌توانید به تعقیب ماموریت‌های اصلی، جنگل را تک‌پا بپیمایید و دنیای آن را کاوش کنید، رازها را کشف کنید، شیاطین جلوه‌های هیکلی با ویژگی‌های مختلف متولد کنید، به دست آوری‌های خوب و نیک و تمرینات مهارتی بپردازید یا برای مال خصوصیات مختلفی برخورد کنید. همه چیز بستگی به انتخاب‌های شما دارد.

1. ماموریت‌ها واقع‌گرایانه

همه چیز شامل ماموریت‌های مختلف است و شما می‌توانید از انجام ماموریت‌های اصلی پیروی کنید یا دنیای اطراف را برای کشف رازهای مختلف اکتشاف کنید. به عنوان یک ارباب مردان تازه‌کار، یک ماجرای جذاب و افسانه‌ای تجربه کنید.

2. دنیای تعاملی و آزاد

امکان تعامل با تمامی NPC‌ها و شرکت در نبرد با آن‌ها وجود دارد. با انواع شخصیت‌ها و اربابان جدید در دنیای بازی ارتباط برقرار کنید و با کشف منابع و موارد گوناگون، مصنوعات مختلفی را بدست آورید.

3. سیستم‌های بازی گوناگون

به بازیکنان انتخاب‌گرا امکانات مختلفی ارائه شده است. از سامانه پاداش‌های تصادفی گذر کنید و جایزه‌های فراوانی را دریافت کنید، ماهیگیری و گل‌درمانی به شما دسترسی به مواد مختلف و کمیاب می‌دهد. شرط‌بندی جسورانه برای تجربه نهایی، استفاده از کارت‌های گیمر برای تسریع در دستیابی به منابع، کسب امتیاز برای تجارت تجهیزات پیشرفته و...

4. سیستم تربیت برای بدست آوردن تجهیزات عالی

اگر ماموریت‌های معمولی برایتان جذاب نیستند، به تجربه جذاب بدست آوردن گنجینه بپردازید. تجهیزات با ویژگی‌های تصادفی، افزایش قدرت را نیازمند مهارت هنری، ترکیب دارویی بی‌نهایت خود است. قوی‌کردن تجهیزات، تبادل نیروی کار و...--