Manifest Destiny

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

اگر علاقه‌مند به بازی ما هستید، در سرور Discord ما عضو شوید.
https://discord.gg/TbjwXU867p

مانیفست دستینی یک بازی ماجراجویی پازلی با دید از بالا و سبک آرکید با سطوح پرتنش و داستان‌های چندگانه است.


وقتی یک توسعه‌دهنده بازی معتاد واقعیت، به دنیای موجود تبدیل شده، چگونه می‌تواند معنای وجود شخصیت‌های مجازی با قابلیت‌هایی که یاد گرفته است و حقیقت پشت سرنوشت را کشف کند؟به عنوان "خالق" دنیای بازی، قهرمان سبک نبردی منحصر به فردی دارد. او می‌تواند از "برنامه‌نویسی" برای فعال کردن تله‌ها و ایجاد فرصت، از "هنر" برای بازسازی سطح و تغییر منظره، و یا از "موسیقی" برای کنترل احساس و تفکر هم دشمنان و هم همانند‌ها استفاده کند.در عین حال، این مجموعه از توانایی‌ها برای حل پازل‌ها در بازی مناسب است و احتمالات جدیدی به سطح می‌آورد که همه بستگی به خلاقیت شما دارد!

آیا به عنوان یک "خیرخواه خوب" به مردم با مهربانی کمک می‌کنید، یا به عنوان یک "شیطان جسدین" زندگی می‌کنید در دنیایی که سراسر رودهای خون است؟
در مانیفست دستینی، کلمات و اعمال شما توسط "سیستم خوب و بد" ثبت خواهند شد. برای مثال کشتن مردم و غارت، یا کمک به پیران در عبور از خیابان، تاثیر واقعی بر داستانی دارد.برای همه مراحل بازی مسیرهای چندگانه‌ای وجود دارد. شما می‌توانید هر موجود زنده‌ای را که ملاقات می‌کنید کشته کنید، یا می‌توانید از راه‌های مختلف به‌طور صلح‌آمیز از مرحله عبور کنید.اما توجه داشته باشید: تمام انتخاب‌ها هزینه‌هایی دارند. گاهی هزینه‌ها می‌تواند شما را به ارتفاعات فرمان‌روایی سرنوشت برساند، با این حال، گاهی این هزینه‌ها برای شما خیلی گران بیاید.

یک توسعه‌دهنده مهربان و شجاع چگونه با شخصیت‌های داستانی خود رفتار می‌کند زمانی که جهان‌های مجازی و واقعی به تدریج تاریک می‌شوند؟
وقتی خانواده‌تان، دوستان و حساب‌های بانکی‌تان همه در مخالفت با تعقیب رویاهای نوجوانی شما هستند، آیا هر کاری را انجام خواهید داد تا عقاید آن‌ها را تغییر دهید؟
یا آیا شجاعانه گذشته خود را دور انداخته و سعی خواهید کرد در دنیای مجازی پاداش پیدا کنید؟