Conquest Manager

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
کارت‌ها را جمع آوری کنید، دک خود را مدیریت کنید و با کارت‌ها یک بازی میزی انجام دهید!

این بازی در نسخه‌ی آلفا است. دو نوع بازی تک نفره و چند نفره وجود دارد، شما می‌توانید با بات ها یا با بازیکنان واقعی بازی کنید!
دو حالت موجود است: آسان و معمولی. انتخاب حالت نشان‌دهنده‌ی اندازه‌ی میز بازی است. این بازی برای 4 نفر است، شما همچنین می‌توانید با 1، 2 یا 3 بازیکن بازی کنید.

ویژگی‌های تاکتیکی گیم‌پلی


کارت‌های میز - موجودات را فتح کنید، از کارت‌های دست خود برای از بین بردن هر دشمنی استفاده کنید. از کارت‌های جادویی خود برای گمراه کردن دشمن و پیشی گرفتن هرکسی برای تبدیل شدن به بهترین استراتژیست استفاده کنید. میز را بررسی کنید، موجودات خود را قرار دهید و به هیچ دشمنی اجازه ندهید آن‌ها را از بین ببرد.


رئیس - این موجود عمومی ناراحتی احساس می‌کند و شما را به تنش می‌اندازد. آماده شوید، فکر کنید، برنامه‌ریزی کنید، چرا که ناپیش‌بینی می‌آید. کارت‌های خود را مدیریت کنید و حمله‌ای را انجام دهید تا فاتح شوید.

استراحتگاه جنگ - به کمپ‌های یکدیگر حمله کنید. فعال باشید، زیرا این بستگی به زمانی که شما می‌توانید حمله کنید، دارد. ارتش خود را تشکیل دهید، به کمپ دشمن حمله کنید تا آسیب مهمی وارد کنید یا خود را دفاع کنید و اجازه ندهید دشمنان به شما نزدیک شوند.

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی