Unknown Presence

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت
محیط
حضور ناشناخته یک تجربه ترسناک جهان باز است که بازیکن باید در آن به کاوش در یک جنگل جنگلیِ سرسبز گرد و خاک واقع در یک کوهستان برفی، غارهای عمیق، ساختمان‌ها و مکان‌های دیگر بپردازد.


گیم‌پلی
در حضور ناشناخته، شما یک چراغ قوه و دورنگ را به عنوان کمک‌های دوقلو برای جهت‌یابی در دنیای بازی دارید. شما باید هوشیار باشید تا از چیزهای عجیب شبانه دور بمانید، اما خوشبختانه می‌توانید از چراغ قوه خود و ابزارهای الکترونیک مختلف در بازی به عنوان یک سیستم هشدار زودرس استفاده کنید زیرا زمانی که چیزهای عجیب نزدیک هستند، این ابزارها عجیب و غریب می‌شوند. همچنین چشمان خود را بر روی نمادهای پخش شده نگه دارید؛ زیرا ممکن است به شما کمک کنند تا به چه چیزی رو به رو هستید.


پلات
در شب اول شما در جنگل، نمایی وحشتناک از چراغ‌های عجیب روشن را در اطراف کمپین خود مشاهده می‌کنید؛ همانطور که ظاهر می‌شوند، به همان سرعت ناپدید می‌شوند. در صبح، از چادر خود بیرون می‌آیید و جسدی مرده را کشف می‌کنید. با خیال‌زده برای یافتن پاسخ‌ها تلاش می‌کنید، اما هیچ پاسخی به دست نمی‌آید. باید به دنبال اطلاعات در محیط گسترده بگردید و ردیابی کنید تا به دنبال دلایل اتفاقات بیفتید و تلاش کنید کمک بگیرید، در حالی که چیزهای عجیب به شما اتفاق می‌افتد.


بازی را به لیست دلخواه Steam خود اضافه کنید تا از دست دادن آن بی‌خبر نمانید!

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی