Dagger Run

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

  • پلتفرم: استیم
  • منطقه: آمریکا، برزیل، روسیه، اوکراین
  • زمان انجام سفارش: ۳۰ دقیقه الی ۶ ساعت کاری
  • نحوه تحویل: شارژ روی اکانت

مسابقات هوایی Dagger Run: Aerocombatic

یک شبیه سازی جذاب از مسابقات پرسرعت پروازی و جستجو در دید اول است. در نقش یک خلبان تازه کار، شرکت کنید و از طریق جهان‌های عجیب و غریب به عنوان قهرمان Dagger Run شناخته شوید.

تجربه یک ماجراجویی در ستارگان را به عهده داشته باشید، زف، یک دیدبان ستاره‌ها که رویای ترک سیاره‌اش را دارد تا در ورزش هیجان انگیز مسابقات هوایی شرکت کند. اما زندگی در سیاره زباله‌های آفستا دشوار است و زف فقط با زرنگی و دوستانش می‌تواند از اینجا فرار کند.

Dagger شما

وسیله نقلیه‌تان Dagger است، یک وسیله ترازوی ضد جاذبه که ترکیبی از یک خودروی فرمول یک و جت نبرد است. از آسمان‌ها سریع پرواز کنید، از پاساژ‌های باریک عبور کنید یا حتی از تونل‌هایی مستقیم به پایین از زمین.

آماده‌؟ شروع کنید

در مسابقات روی جزایر مختلف و عجیب و غریب حضور پیدا کنید. هر سیاره منحصر به فرد است و چالش‌های جدیدی را ارائه می‌دهد. شاید شما در حال عبور از تونل‌ها در اقیانوس یک سیاره آبی هستید، یا در حال پرواز در ابرهای یک سیاره گازی، یا حتی اطراف یک ایستگاه فضایی در خود ستارگان.

گوشه و کنار پیدا کنید

از کاکپیت خارج شوید تا در هاب‌های هر سیاره جستجو کنید. فروشگاه‌ها یا دیوارهای زباله را بررسی کنید تا قطعات یا اسلحه‌هایی پیدا کنید که به Dagger شما در مسابقه بعدیتان کمک کنند.

رقابت را شکست دهید

از مخزن اسلحه‌های خود برای از بین بردن حریفانتان استفاده کنید

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی