Mr. Nomad

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

لیست ویژگی ها

https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/


درباره بازیMr. Nomad یک بازی ساخت پایگاه و دفاع از برج در یک دنیای پس از فاجعه است. یک پایگاه قوی در اطراف کمپر خود بسازید، شیاطین زامبی را تحمل کنید، چیزهای باارزشتان را در سردیز زیر زمین مخفی کنید و بر ماموریت‌های خطرناکی برای یافتن منابع بروید.ساخت پایگاه بالا و زیر زمین - درگیر جنگ در سطح زمین شوید در حالی که چیزهای ضروری برای زنده ماندن را در زیر زمین مخفی می‌کنید.

تله‌ها - آنها را دور پایگاه خود قرار دهید و به زنجیره‌های تله‌های مرگبار تبدیل کنید. آیا می‌خواهید دشمن را با بنزین بریزید، آن را به آتش کشیده و با پرتاب هوا بادی، شعله‌ها را پراکنده کنید؟ بیایید این کار را انجام دهیم!

ماموریت‌ها - آنها را کامل کنید تا منابعی برای توسعه بیشتر بدست آورید. نیاز به خروجی برای سوخت در منطقه‌ای پر از زامبی دارید؟ یا شاید بذرها برای کشت زیر سطحی کمتر موجود است؟ تنها یک کم شجاعت لازم است.

زیرزمین - چه تعداد رازی در خود دارد؟ عمیقتر حفاری کرده و چیزهای فراموش شده را کشف کنید.

زمین‌های Nomad - آیا واقعا یکی هستید؟ آیا مکان فعلی شما برای زنده ماندن بیشتر مناسب نیست؟ آیا زامبی‌ها به طور موثری استراحت شما را مانع می‌شوند؟ مکان جدید با چالش‌ها و ماموریت‌های جدید پیدا کنید. به بمب اتمی رها شده برخورد کردید؟ هراسان از استفاده از آن به عنوان ابزار تطهیری نباشید.آقا Nomad یک بازی بقا عصبانی کننده و پر از اکشن است که شما را در دنیای ترسناک پس از فاجعه یک مهاجر هوشمند، Nomad، فرو می‌برد. بازی کامپیوتری برای ویندوز یک بازی ساخت پایگاه و دفاع از برج در یک دنیای پس از فاجعه است. یک پایگاه قوی در اطراف کمپر خود بسازید، شیاطین زامبی را تحمل کنید، چیزهای باارزشتان را در سردیز زیر زمین مخفی کنید و بر ماموریت‌های خطرناکی برای یافتن منابع بروید.

  • ساخت
  • کاوش
  • بقا
  • توسعه
  • تکمیل ماموریت‌ها