IL-2 Sturmovik: Fortresses and Focke-Wulfs - Dieppe

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

در حال حاضر قابل خرید نمی‌باشد.

توضیحات

IL-2 STURMOVIK، FORTRESSES AND FOCKE-WULFS - DIEPPE یک شبیه‌ساز پرواز جنگ جذاب، واقع‌گرا و چالش‌برانگیز از جنگ جهانی دوم است که در کانال انگلیس، مناطق روستایی فرانسه و انگلیس و سواحل دیپ در سالی که به حملۀ متحدین در ماه اوت 1942 انجامیده است، تعیین شده است. تجربه‌ای از پیلوت شدن و جنگیدن با Focke-Wulf 190، Messerschmitt 109، Spitfire، Typhoon، P-51، بمبارهای شگفت‌انگیز چهار موتوره Flying Fortress و دیگران. در نبرد بالا بالای نزدیک نیروهای نظامی آلاید که قایق‌های نوردی و کشتی‌های جنگی به سمت هدفشان در ساحل حرکت می‌کنند و تانک‌ها به سمت سواحل پیش می‌روند. حمایت زمینی را به نیروهای کانادایی، بریتانیایی و آمریکایی بدهید به‌عنوان یک جنگنده یا بمب‌افکن و یا ماموریت‌های لوفتوافه را برای غرق کردن کشتی‌های بمباران کننده ناوگان دریایی سلطنتی یا مبارزه با نیروی نیروی هوایی RAF رهبری کنید. اجازه دادن به بازیکنان برای دید بی‌نظیر و هیجان‌انگیز از این عملیات ترکیبی تاریخی نمایشگاه، FORTRESSES AND FOCKE-WULFS یک پنجره را به یک تجربه جنگ هوایی جاذب باز می‌کند!

در این افزودنی جدید IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER - BLITZ، می‌توانید با نیروی هوایی سلطنتی، لوفتوافه یا نیروی هوایی ایالات متحده 8 ام شرکت کنید. تجربه انواع ماموریت‌ها را در جنگنده‌ها، بمبارها و هواپیماهای حمله داشته باشید. وارد کابین پرواز FW-190A 'Butcher Bird'، Bf-109G بهبودیافته، Typhoon IA یا IB، P-51A-83 و A-91 سریع و دینامیک، Spitfire VC و IXA کلاسیک و البته بلندپرواز B-17 Flying Fortress شوید. دیپ به بازیکنان از هر سطح مهارتی فرصتی می‌دهد تا خود را در یک کمپین مبتنی بر تاریخ چالش دهند.

طرفداران بمباران دوموتوره و جنگنده سنگین هم گزینه‌های جدیدی خواهند داشت... با معرفی دو نسخه از Messerschmitt Bf-110F، نسخه‌های جدید از Junkers Ju-88A و C، و همچنین Beaufighter VI و Wellington III... که تنوع زیادی از تجربیات در هوا فراهم می‌کند.
به‌جز تمرکز بر روی حملۀ دیپ، و یک کمپین بازسازی نبرد جنگنده‌های 1941-1942، بازی همچنین یک کمپین کوچک راجع به فوریه 1942 ‘Channel Dash’ معروف را فراهم خواهد کرد، زمانی که دو کریزر نبرد آلمانی و یک کریزر سنگین به خطرات کانال انگلیس و خشم RAF و نیروی دریایی سلطنتی را به‌خطر انداختند تا از بنادر فرانسوی به سلامتی به آلمان فرار کنند.