Fallen Ninja

استیم

پلتفرم

پرطرفدار

منطقه

شارژ روی اکانت

نحوه تحویل

تا شش ساعت

زمان تحویل

از: 231,000  تومان

توضیحات

داستان:

نینجای سرنگون یک بازی بزرگ نقش‌آفرینی با نقشه‌های مختلفی مانند جنگل، زندان و غیره است. شیطان موردنای و ارتشش گنج‌دان‌ها را گرفته‌اند. ماموریت بازیکن این است که در هر سطح به دنبال رئیس موردنای بگردد و او را به قتل برساند. رئیس موردنای حملات ویژه‌ای مانند حملات شمشیر جادویی و طوفان جمجه دارد، اما او یک رئیس ضعیف است اما ارتشش بسیار قوی است.
پس از کشتن رئیس، دروازه جادویی موردنای ناپدید خواهد شد و بازیکن می‌تواند گنج‌دان را جمع آوری کرده و سطح را به پایان برساند. هر سطح شامل یک کریستال آبی مخفی است. پیدا کردن کریستال آبی امکان دریافت دستاورد Steam را نیز فراهم می‌کند و تمام کردن سطوح نیز دستاوردها را فراهم می‌کند.
نینجای بازیکن دارای شمشیر و سپر برای جنگ پایه است و هر سطح ۲۰ تیر عادی و ۸ تیر منفجر دارد که می‌تواند استفاده کند و همچنین ۲۰ پشتیانه سلامتی برای افزایش سلامتی دارد. پس از مرگ، بازیکن نیاز دارد سطح را از ابتدا شروع کند. پس قهرمان نینجای سرنگون باشید و شیطان موردنای را پیدا کنید و گنج‌دان‌ها را نجات دهید.

ویژگی‌ها:

- ۹ نقشه مختلف
- چند اسلحه مانند شمشیر، کمان و ۲ نوع تیر. هر سطح ۲۰ تیر عادی و ۸ تیر منفجر دارد
- ۲۰ پشتیانه سلامتی برای افزایش سلامتی
- هر سطح شامل رئیس موردنای است. کشتن رئیس موردنای باعث ناپدید شدن دروازه جادویی شده و بازیکن می‌تواند گنج‌دان را نجات دهد
- دستاوردهای Steam با جمع آوری گنج‌دان‌ها و کریستال‌های آبی مخفی

برنامه‌های آتی:

- رفع اشکالات
- اضافه کردن نقشه‌های بیشتر