بهترین کاراکترهای فری فایر

مسیر پیروزی: با بهترین کاراکترهای فری فایر آشنا شوید

با هیاهویی که موفقیت بازی‌هایی همچون پابجی (PUBG) و فورتنایت (Fortnite) به دنبال داشت، طبیعی است که سایر کمپانی‌ها و توسعه‌دهندگان نیز به فکر ساخت بازی بتل رویال خودشان باشند و البته فرقی نمی‌کند که آن بازی برای کدام پلتفرم عرضه شود. با کسب چندین جایزه و وجود میلیون‌ها بازیکن، فری فایر یکی از این عناوین به شمار می‌آید که در سبک بتل رویال و در پلتفرم موبایل به نوعی پرچم‌داری کرده است.

فری فایر در سال ۲۰۱۹ و توسط کمپانی Garena عرضه شد و طی مدت زمان کوتاهی توانست که نظر بسیاری از بازیکنان و گیمر‌های سراسر جهان را به خود جلب کند که البته بدون دلیل هم نبوده است. کنترل بازی، نقشه، سلاح‌ها و نحوه تیراندازی، وسایل نقلیه و به طور کلی تمام عوامل تاثیر‌گذار بر روند بازی، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه آن‌ها با موبایل راحت و حرفه‌ای باشد. از لحاظ زمانی، نقشه بازی فری فایر به مراتب زود‌تر کوچک می‌شود و این یعنی هیجان و مبارزات بیش‌تر در طول بازی.

در مقایسه با سایر رقبا فری فایر ویژگی‌های جذاب دیگری نیز دارد، به عنوان مثال وجود بیش از ده‌ها کاراکتر مختلف در بازی که به بازیکنان اجازه می‌دهد با شخصی‌سازی و استایل بیش‌تری وارد میدان نبرد شوند و البته از توانایی‌ها و قابلیت شخصیت‌ها نهایت استفاده را داشته باشند. در ادامه این مطلب شما با چند‌ مورد از کاراکترهای فری فایر و روش خرید و دریافت آن‌ها آشنا خواهید شد.

بهترین کاراکترهای فری فایر

۵- Capitan Booyah/K

 کاراکتر Captain Booyah/K
۴۹۹ جم یا ۲۵ هزار سکهجم فری فایر مورد نیاز

یکی از تفاوت‌های اصلی بازی فری فایر در مقایسه با دیگر بازی‌های بتل رویال، وجود انرژی پوینت یا به عبارتی همان EP داخل بازی است که در کنار جان (HP) شخصیت شما نقش مهمی برای زنده‌ماندن و بقا ایفا می‌کند. در طول بازی و به طور خودکار EP جمع‌آوری شده توسط شما می‌تواند آسیب‌های وارده را کمترکند و به مرور زمان جان شما را افزایش دهد.

روش‌های مختلفی برای افزایش EP وجود دارد اما یکی از بهترین روش‌ها استفاده از کاراکتر‌هایی هستند که در این زمینه مهارت دارند و Capitan Booyah یکی از بهترین انتخاب‌های شما است. با استفاده از پسیو این شخصیت شما ظرفیت EP دریافتی خودتان را افزایش خواهید داد و با استفاده از حالت جو‌جوتسو سرعت استفاده از EP را برای خودتان و هم‌تیمی‌هایی که در رنج ۶ متری قرار دارند ۵۰۰ درصد افزایش خواهید داد.

به طور خلاصه اگر از دو کاراکتر Capitan Booyah و یا K برای ورود به میدان نبرد استفاده کنید، احتمال اینکه برای مدت زمان طولانی‌تری زنده بمانید بسیار بیش‌تر است! انرژی پوینت کلید اصلی این ماجرا و بازی کردن با این دو کاراکتر خواهد بود.

۴- Dj Alok

کاراکتر فری فایر: Dj Alok
۵۹۹ جمجم فری فایر مورد نیاز

زمانی که در میدان نبرد هستید، امکان رویارویی با دشمنان در هر لحظه وجود دارد و بزرگ‌ترین اشتباه شما می‌تواند زخمی بودنتان باشد! برای اینکه بتوانید در سبک بتل رویال پیروز شوید باید سطح جان خودتان را همیشه در بالاترین حد ممکن نگه دارید و این کار زمانی که در نبرد‌های مختلفی باشید کمی دشوار‌تر خواهد بود. البته تا زمانی که Dj Alok در تیم شما باشد، جای نگرانی نخواهید داشت!

همانطور که گفته شد برای بقا توانایی فیزیکی و سطح HP شما حرف اول را می‌زند، دقیقا به همین خاطر است که کاراکتری مانند Dj Alok در بازی فری فایر از محبوبیت بالایی برخوردار است. با استفاده از قابلیت این شخصیت شما می‌توانید تمام هم‌تیمی‌های خودتان که در ۵ متری شما قرار دارند را برای چندین ثانیه هیل کنید و سرعت حرکت آن‌ها را افزایش دهید. این دو مورد همان چیزی است که شما در میدان نبرد به آن نیاز خواهید داشت و در حال حاضر این کار از عهده Dj Alok بر می‌آید!

۳- Chrono

کاراکترهای Chrono
۵۹۹ جمجم فری فایر مورد نیاز

زمانی که حساسیت و هیجان به اوج خود می‌رسد، مهم‌تر از اینکه به فکر آسیب رساندن به دشمنان باشید، باید به فکر بقا و در امان ماندن خودتان باشید. با اینکه دو کاراکتر قبلی در این زمینه به خوبی عمل می‌کنند، اما راه حل بهتری به جز هیل کردن خودتان هم وجود دارد که منطقی‌تر به نظر می‌رسد. اصلا چرا آسیب ببینید وقتی می‌توانید با استفاده از سپر‌های دفاعی (Shield) کاراکتر Chrono جان سالم به در ببرید؟

توانایی ویژه این کاراکتر که Time Turner نام دارد، به قدری تاثیر گذار است که باعث شده است Chrono در لیست ۳ شخصیت برتر فری فایر قرار بگیرد. با فعال‌سازی این توانایی، نه تنها شیلدی به مقدار قابل توجه ۶۰۰ دمج دریافت می‌کنید، بلکه سرعت شما برای مدت محدودی نیاز افزایش می‌یابد. همین مقدار شیلد و سرعت اضافه کافی است که به شما بگویم با داشتن Chrono در تیم خودتان یکی از مهم‌ترین قدم‌ها به سمت پیروزی و بقا را برداشته‌اید.

۲- A124

کاراکتر A124
۴۹۹ جمجم فری فایر مورد نیاز

داشتن کاراکتر‌هایی که می‌توانند به شما جان و انرژی اضافه بدهند شاید انتخاب هوشمندانه‌ای باشد، اما زمانی که قابلیت استفاده از توانایی‌های خودتان را نداشته باشید، تنها مهارت‌های نبرد شما به دادتان خواهند رسید!

کاراکتر A124 می‌تواند در تمام سناریو‌های مختلف کارآمد باشد، چرا که با بلاک کردن قابلیت‌ها و توانایی‌های ویژه کاراکتر‌های دشمن، می‌تواند تمام نقشه‌ها و استراتژی آنان را نابود کند! هنگام استفاده از توانایی ویژه این کاراکتر، تمام دشمنانی که در شعاع ۸ متری قرار دارند توانایی استفاده از قدرت‌های خودشان را تا حداکثر ۳۰ ثانیه از دست خواهند داد. همین مورد باعث شده است که A124 در اوج مبارزات و هیجان کار‌آمد‌تر از هر شخصیت دیگری ظاهر شود.

البته بلاک کردن یا به عبارتی سایلنس کردن دشمنان تنها یکی از ویژگی‌های از کاراکتر است و زمانی که بحث بقا در میان باشد هم می‌توانید روی آن حساب کنید! در هر ۹۰ ثانیه شما می‌توانید با فعال‌سازی یکی دیگر از توانایی‌های خود، به طور آنی مقدار ۲۵ انرژی پوینت خودتان را استفاده کنید و در لحظه درمان شوید. این ویژگی‌ها باعث شده‌اند که A124 به عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های فری فایر مورد توجه قرار گیرد.

۱- Kelly

بهترین کاراکتر فری فایر Kelly
۱۹۹ جم یا ۲ هزار سکهجم فری فایر مورد نیاز

در بین کاراکترهای فری فایر عنوان بهترین کاراکتر به Kelly می‌رسد. گاهی اوقات بهترین توانایی در یک بازی، قابلیتی است که استفاده‌های بسیار زیادی دارد و کاراکتر Kelly در این زمینه حرف اول را می‌زند. مفهوم و توانایی سرعت بالا تقریبا در تمام بازی‌های بتل رویال یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود و دلیل آن قابلیت‌ها و فرصت‌هایی است که توانایی جابه‌جایی در مپ در اختیار شما قرار می‌دهد.

https://g4a4.com/product/free-fire-gift-card/

محبوبیت بالای این کاراکتر به خاطر توانایی Dash است که شاید در ظاهر تنها باعث افزایش سرعت شما شود اما زمانی که در میدان نبرد قدم بگذارید کارکرد و اثرگذاری واقعی خود را نمایان می‌کند. شما می‌توانید با سرعت بیش‌تری وارد مبارزات شوید و در صورت نیاز به فکر عقب‌نشینی باشید، در مواقع ضروری از طوفان مپ و کوچک‌تر شدن زون دوری کنید و آیتم‌ها و لوت مورد نیاز خودتان را به دست آورید!

سرعت بالای Kelly به شما قابلیت آسیب رساندن به دشمنان در مدت زمان محدود را خواهد داد، کافیست با استفاده به جا از قابلیت‌های او مسیر خودتان را با کنار زدن دشمنان به سمت پیروزی هموار کنید!

همین حالا کاراکتر موردعلاقه‌تان را دریافت کنید!

کاراکترهای فری فایر معرفی شده در بالا تنها ۵ تا از ده‌ها کاراکتر محبوب بازی فری فایر می‌باشند که شما می‌توانید با استفاده از جم فری فایر برای همیشه آن‌ها را دریافت کنید. خوشبختانه جم فری فایر و سایر محصولات این بتل رویال محبوب در فروشگاه G4A4 در دسترس بازیکنان ایرانی قرار گرفته است تا بتوانند با یک خرید مطمئن تجربه بازی کردن با کاراکتر مورد علاقه خودشان را بدون هیچ‌گونه اتلاف وقتی داشته باشند. 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

    منو اصلی