دیابلو 4

لوکیشن های دری آلتر “التار آف لیلیت” در بازی دیابلو ۴

لوکیشن های دری آلتر در بازی دیابلو ۴، محل اصلی فعالیت‌های فصل دوم در طول داستان است. این منطقه با صحراهای بی‌انتها و سیستم غارهای پیچیده‌ای پر شده که در این منطقه، ۳۳ صندوق مخفی شده است. اگر موفق شوید آن‌ها را پیدا کنید، شخصیت شما کمک های بسیاری را دریافت خواهد یافت. خوشبختانه ما دو نقشه را برای شما آماده کرده‌ایم که تمام لوکیشن های صندوق های دری آلتر را نشان می‌دهند.

دری استپ های شمالی
دری استپ های شمالی
دری استپ های جنوبی

مشابه صندوق های لتار آف لیلیت، صندوق‌ها دیابلو ۴ عموماً در کناره‌های کوچک نقشه قرار دارند. اگر به یک منطقه برسید که یکی از این صندوق‌ها در آن قرار دارد و نتوانید آن را پیدا کنید، به دنبال مسیرهای جانبی کوچک در نقشه بگردید. همچنین، این صندوق‌ها ممکن است پشت اشیاء قابل شکستن یا در داخل ساختمان‌ها پنهان شده باشند. برخی از صندوق‌ها همچنین در داخل قلعه‌های قوی قرار دارند که به عنوان سطوح سخت در جهان بازی عمل می‌کنند. در مورد این صندوق‌ها، به یاد داشته باشید که می‌توانید صندوق دری آلتر را درون این قلعه ها بیابید و سریعا خارج شوید.

صندوق های دری آلتر چه مزیتی دارند؟

وقتی یک صندوق لتار آف لیلیت در بازی Diablo 4 را جمع‌آوری می‌کنید، دو نوع مزیت را به دست می‌آورید. اولین مزیت، یک بونوس فوری و مستقیم است که به همه شخصیت‌های شما در همان دنیا تأثیر می‌گذارد و به صورت دائمی برقرار می‌ماند. این بونوس می‌تواند شامل افزایش حداکثر سلامتی، افزایش ظرفیت Murmuring Obols و افزایش آمارهای ثابتی مانند +۲ آژیلتی باشد. یعنی بهبود قابل توجهی در توانمندی‌های شخصیت‌هایتان خواهید داشت. علاوه بر این، جمع‌آوری یک صندوق لتار آف لیلیت به شما ۱۰ امتیاز شهرت منطقه می‌دهد.

هر منطقه در بازی شهرت خاص خود را دارد و در سطوح مختلف شهرت، پاداش‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد. با جمع‌آوری تمام صندوق‌های لتار آف لیلیت در یک منطقه، تقریباً همانند یک سطح شهرت جدید به شما اضافه خواهد شد. این به شما فرصتی عالی برای بهبود و تقویت شخصیت در بازی را می‌دهد. حاضرید مقابل چالش‌های قدرتمندانه بایستید و به عنوان یک قهرمان واقعی در Diablo 4 مشهور شوید.

جذاب ترین افکت‌های افسانه‌ای Diablo 4

جذاب‌ترین بتای بازی Diablo IV به پایان رسیده است و اکنون همه چشمان به تاریخ انتشار کامل آن در هجدهم ژوئن است. آیا موفق شدید با همه کلاس‌ها به بالاترین سطح برسید؟ یا شاید فرصت کافی برای آزمایش بازی را نداشتید؟ در هر صورت، یکی از مهم‌ترین چیزها برای طرفداران Diablo، نوع و اثرات آیتم‌های افسانه‌ای در بازی است.

آیتم‌های افسانه‌ای در دنیای Diablo IV بسیار نایاب هستند و به همراه خاصیت‌هایی استثنایی همراه می‌شوند که می‌تواند همزمان هیجان‌انگیز و ویرانگر باشد. با اینکه بتای اخیر محدودیت‌هایی داشت و فقط اجازه آزمایش قسمت ابتدایی بازی را به ما داد، با این حال، تعداد قابل توجهی آیتم‌های افسانه‌ای و اثرات مرتبط را مشاهده کردیم. این آیتم‌ها شامل برخی آیتم‌های اختصاصی به یک کلاس خاص و برخی آیتم‌های قابل استفاده برای چندین کلاس می‌شوند. ما آیتم‌هایی را که خودمان بدست آوردیم یا در بازیکنان دیگر مشاهده کردیم، در اینجا برای شما تجمیع کرده‌ایم.

جذاب ترین افکت‌های افسانه‌ای Diablo 4

برخی از این اثرات به سلاح‌ها از طریق فرآیند “Imprint” اضافه می‌شوند که شما را قادر می‌سازد تأثیری را که از یک آیتم دیگر استخراج کرده‌اید (یا بازکردن آن از طریق Codex of Power) روی سلاحی دیگر اعمال کنید. پس از بخش اول آیتم‌های افسانه‌ای، حالا تعداد بیشتری اضافه شده است، از جمله تعداد زیادی برای کلاس‌های نکرومنسر و دروئید که تنها در بتای باز قابل دسترسی بودند. همچنین، اتفاقی هیجان انگیز برای علاقه‌مندان Diablo IV در تاریخ ۶ ژوئن رخ خواهد داد، بازی برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC در دسترس قرار خواهد گرفت. بیایید با G4A4 منتظر دیابلو ۴ برای تجربه‌ای استثنایی باشیم!

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی