نحو ادد کردن در استیم

نحوه فعال سازی اد فرند در استیم

آیا می‌خواهید بازی‌های STEAM خود را با خانواده و گیمرهای دیگر به اشتراک بگذارید؟ پس از فعال‌ سازی قابلیت به اشتراک گذاری کتابخانه یا LIBRARY استیم، می‌توانید به راحتی بازی‌های استیم خود را با دوستان به اشتراک بگذارید. اگر نمی‌دانید چگونه آن را تنظیم کنید، این بلاگ به شما کمک شایانی خواهد کرد. در ادامه به صورت مرحله به مرحله توضیح داده‌ام که چگونه این مشکل را حل کرده و قابلیت اد فرند را برای اکانت استیم خود فعال کنید.

قابلیت اد فرند در استیم به شما اجازه می‌دهد تا بازی‌های استیم خود را با دوستان و دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید. این کار باعث می‌شود افراد دیگر بتوانند از اکانت استیم شما استفاده کرده و بازی‌های مجموعه‌تان را اجرا کنند. اگر نمی‌دانید چگونه قابلیت اد فرند استیم را در نرم‌افزار استیم تنظیم کنید، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱. فعالسازی امنیت Steam Guard

  1. برنامه Steam را در سیستم یا گوشی خود اجرا کنید.
  2. روی گزینه Steam (در گوشه بالا سمت چپ اکانت) کلیک کنید و گزینه Settings را انتخاب کنید.
  3. در تب Account، گزینه Manage my account with Steam Guard security را انتخاب کنید.
نحوه فعال سازی کد اد فرند در استیم

اطمینان حاصل کنید که Steam Guard فعال است و روش برای دریافت کدهای Steam Guard را انتخاب کنید.

نحوه فعال سازی کد اد فرند در استیم

مرحله ۲. فعالسازی قابلیت اد فرند

۱. با کامپیوتر خانواده یا دوستانتان به حساب کاربری استیم خود وارد شوید.

۲. روی منوی Steam کلیک کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید.

۳. در تب Family، گزینه “Authorize Library sharing on this computer” را انتخاب کنید.

نحوه فعال سازی کد اد فرند در استیم

۴. از حساب خود خارج شوید و اجازه دهید دوستتان با حساب خودش وارد شود. سپس او قادر خواهد بود اکانت استیم شما را در تب بازی‌های خود مشاهده کند.

بعد از فعالسازی قابلیت اد فرند استیم، دوستان شما می‌توانند بازی‌های استیم شما را روی کامپیوترهای خود پخش کنند. آنها فقط باید بازی‌های انتخاب شده را از کتابخانه یا LIBRARY بازی‌های شما دانلود و نصب کنند و سپس آنها را اجرا کنند.

به اشتراک گذاری بازی‌های استیم بسیار راحت است. با این حال، برخی محدودیت‌ها در مورد قابلیت اد فرند استیم وجود دارند. که در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

محدودیت‌های استیم:

در لیست زیر محدودیت‌هایی که ممکن است؛ بعد از فعال سازی قابلیت اد فرند در استیم با آن مواجه خواهید شد، خلاصه شده است. بیایید آن‌ها را، با هم بررسی کنیم.

شما تنها می‌توانید حداکثر ۱۰ سیستم را برای به اشتراک گذاری بازی‌های استیم خود فعال کنید.

شما می‌توانید حداکثر به ۵ اکانت استیم اجازه دهید از کتابخانه بازی یا library شما روی هر کامپیوتر مجازی استفاده کنند.

همه بازی‌ها از قابلیت اد فرند استیم پشتیبانی نمی‌کنند.

در حالتی می‌توانید از بازی‌های استیم دیگر بازیکنان استفاده کنید که خود فرد داخل اکانت خود در حال بازی کردن نباشد.

صاحب حساب اولویت دسترسی به بازی‌های خود را دارد. به عبارت دیگر، اگر شخصی تصمیم بگیرد از بازی شما استفاده کند و شما نیز قصد اجرا کردن بازی را داشته باشید؛ از آن شخص خواسته می‌شود که بازی را خریداری کند یا از بازی خارج شوید.

کاربردهای اد فرند استیم

در این قسمت مقاله کاربردهای اد فرند استیم را بررسی کرده‌ایم.

ارتباط با دیگر بازیکنان و پیام‌رسانی

اد فرند استیم به شما امکان می‌دهد به راحتی با دوستانتان از طریق چت متنی، چت صوتی و حتی چت تصویری ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید پیام‌ها را ارسال کنید، لینک‌ها را به اشتراک بگذارید و با دوستان بازی خود در ارتباط باشید

بازی‌های چند نفره

با استفاده از اد فرند استیم، می‌توانید به جلسات بازی دوستانتان بپیوندید یا آن‌ها را دعوت کنید تا به جلسات بازی شما بپیوندند. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا با هم در بازی‌های چندنفره بازی کنید، استراتژی‌ها را هماهنگ کنید و تجربه بازی لذت‌بخش‌تری داشته باشید

اشتراک گذاری بازی و گیفت کردن

اد فرند استیم به شما امکان می‌دهد کتابخانه بازی یا LIBRARY خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید بازی‌ها را به دوستانتان قرض دهید یا به آن‌ها گیفت کنید. شما از این طریق به دیگر بازیکنان اجازه می‌دهید تا به بازی‌هایی که شما دارید دسترسی پیدا کنند و آن‌ها را بازی کنند.

ویژگی‌های اجتماعی و ارتباطات

اد فرند استیم شامل ویژگی‌های اجتماعی و ارتباطات نیز می‌شود. این ویژگی مانند عضویت در گروه‌ها، شرکت در بحث‌ها و کشف بازی‌ها و محتواهای جدید از طریق توصیه‌های دوستانتان است.

در کل، اد فرند استیم تجربه بازی‌های شما را افزایش می‌دهد. اتصال شما با دوستانتان و دیگر بازیکنان، تسهیل در ارتباطات و ارائه راه‌های مختلف برای تعامل و لذت بردن از بازی‌ها به صورت مشترک از کاربردهای اد فرند استیم است .

برای خرید گیفت کارت استیم می‌توانید از طریق فروشگاه G4A4 اقدام کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *