آموزش غیرفعالسازی استیم گارد (Steam Guard)

آموزش غیرفعال کردن استیم گارد (Steam Guard)

استیم گارد (Steam Guard) سیستم امنیتی پیشرفته استیم است که امنیت اکانت استیم شما را افزایش می‌دهد. روش کار این سیستم به این صورت است که هنگام ورود به حساب، استیم یک کد امینتی برای شما ارسال می‌کند که با وارد کردن آن کد، می‌توانید وارد حساب خود شوید. با روشن بودن این سیستم حتی در صورت لو رفتن پسورد حساب شما، دسترسی به اطلاعاتتان غیرممکن است.

چرا هنگام ثبت سفارش باید استیم گارد را غیرفعال کنم؟

همانطور که ذکر شد، در صورت فعال بودن استیم گارد برای ورود به حساب شما، نیاز به کد تایید است. در هنگام خرید بازی‌های استیم و سفارش از فروشگاه G4A4، همکاران ما وارد اکانت استیم شما شده و بازی یا آیتم مدنظر شما را خریداری می‌کنند. اگر گارد حساب شما در این بازه زمانی غیرفعال باشد، عملیات تکمیل سفارش با سرعت بالاتری انجام خواهد شد و نیاز به تماس‌های مکرر پشتیبانی با شما جهت دریافت کد تایید نمی‌باشد. به همین دلیل برای افزایش سرعت تکمیل سفارش و آسان کردن فرایند خرید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش حتما سرویس گارد خود را غیرفعال و پس تحویل محصول، دوباره آن را فعال نمایید.

چگونه استیم گارد را خاموش کنم؟

برای غیرفعال کردن سیستم استیم گارد مراحل زیر را انجام دهید.

 1. ورود به استیم

  ابتدا استیم را باز کرده و با Username و Password خود لاگین کنید.ورود به استیم

 2. ورود به تنظیمات

  بر روی گزینه استیم (Steam) کلیک کرده و سپس بر روی گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.تنظیمات استیم

 3. ورود به بخش تنظیمات استیم گارد

  در صفحه تنظیمات و تب اکانت، بر روی گزینه Manage Steam Guard Account Security کلیک کنید.بخش گارد در تنظیمات

 4. غیرفعال کردن سرویس گارد

  در صفحه باز شده، روی گزینه Turn Steam Guard off کلیک کنید و سپس Disable Steam Guard را انتخاب نمایید.غیرفعالسازی سرویس گارد

 5. تایید ایمیل

  پس از انجام مراحل فوق، ایمیلی حاوی لینک غیرفعالسازی برای شما ارسال می‌شود. با ورود به لینک ارسالی استیم گارد شما غیرفعال خواهد شد.

پس از تحویل سفارش و برای فعالسازی مجدد سرویس گارد، از همین بخش اقدام نمایید.

خرید بازی‌های استیم

برای تهیه همه بازی‌های استیم با قیمت بروز می‌توانید از سرویس بازی‌های استیم فروشگاه ما استفاده کنید. این سرویس شامل بیش از ۱۰۰ هزار عنوان بازی و بسته الحاقی (DLC) بوده و به دلیل ارتباط مستقیم با استیم، همواره دارای قیمت‌های بروز می‌باشد. شما می‌توانید محصولات شش ریجن پرطرفدار آمریکا، ترکیه، آرژانتین، روسیه، برزیل و چین را از این سرویس خریداری نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی