بازی جدید رایت گیمز

نبرد Sylas در برابر دماسیا: بازی Mageseeker به جمع عناوین رایت فورج پیوست!

طرفداران لیگ آو لجندز و داستان‌های آن سال خوبی را پیش رو خواهند داشت. روز گذشته رایت گیمز طی یک خبر رسمی از برنامه‌های آینده رایت فورج (Riot Forge) که ناشر بازی‌های مستقل با همکاری استدویو‌های مختلف است خبر داد. بازی Mageseeker یک عنوان در ژانر اکشن و نقش‌آفرینی خواهد بود و توسعه دهنده آن استدویو دیجیتال سان (Digital Sun Games) که در کارنامه کاری‌اش آثاری مانند Moonlighter را دارد خواهد بود.

در این بازی شما به عنوان شخصیت Sylas که یکی از چمپیون‌های بازی لیگ او لجندز است انقلابی را در برابر دماسیا، حکومتی که شما را مجرم خطاب کرده و برای مدت‌ها زندانی کرده است رهبری می‌کنید. نکته دیکر سبک و استایل جالب این بازی است که تا حدودی به بازی Hades شباهت دارد (۲D hi-bit) در نتیجه گرافیک بازی به صورت پیکسلی خواهد بود اما این بدین معنا نیست که طرفداران از آن لذت نبرد، اتفاقا این سبک از بازی‌ها همیشه جایگاه خودشان را در صنعت گیمینگ حفظ کرده‌اند و البته با توجه به گیم‌پلی منتشر شده پیش‌بینی که بازیکنانی که به ژانر اکشن و نقش ‌آفرینی علاقه دارند بسیار سرگرم شوند.

بازی Mageseeker در بهار سال جاری عرضه خواهد شد و این در حالی است که دو عنوان دیگر رایت فورج نیز قرار است در همین سال منتشر شوند. بازی Covergence: A League of Legends Story نیز عنوان دیگری است که چمپیون Ekko داستان اصلی را رغم می‌زند و از آن‌جایی که این شخصیت با زمان سروکار دارد، می‌توان انتظار یک گیم‌پلی خلاقانه در عین حال ساده و نوستالژیک را پیش‌بینی کرد. این عنوان نیز برای تابستان سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

در آخر نیز بازی Song of Nunu که همانطور از نامش پیداست ماجراجویی‌های چمپیون Nunu و Willump را روایت خواهد کرد و برای فصل پاییز یعنی بعد از دو بازی قبلی برنامه‌ریزی شده است. تمام این عناوین برای پلی استیشن و ایکس‌باکس نیز در کنار نسخه‌های ویندوز که در پلتفرم‌های مختلف مانند استیم و اپیک گیمز عرضه می‌گردد در دسترس قرار خواهند گرفت.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

منو اصلی