اورواچ 2

دسترسی دائمی به مأموریت‌های آینده اورواچ ۲

اورواچ ۲ به عنوان ادامه‌ای برای بازی اورواچ اصلی طراحی شده است و برخی تغییرات و بهبودهای قابل توجهی را در مقایسه با نسخه قبلی دارد. یکی از اصلی‌ترین جنبه‌های جدید اورواچ ۲ حالت PvE است که به بازیکنان امکان مأموریت‌های داستانی را در یک محیط همکاری‌ای ارائه می‌دهد. در این حالت، شما و گروهتان می‌توانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر همکاری کنید و در مواجهه با دشمنان هوشمند و قدرتمند قرار بگیرید. این حالت جدید تجربه‌ای تازه و جذاب به بازی اضافه می‌کند و فرصتی را برای همکاری و هماهنگی بازیکنان فراهم می‌کند.

اورواچ 2

همچنین، اورواچ ۲ با بهبودهای تصویری نیز همراه است. طراحی کاراکترها و محیط‌ها با جزئیات بیشتری انجام شده است و تجربه بصری بهتری را برای بازیکنان ارائه می‌دهد. همچنین، اضافه شدن حالت‌های جدید و ارتقای سیستم گیم‌پلی به کارگردانی بلیزارد، بازی را برای بازیکنان جالب‌تر و چالش‌برانگیزتر می‌کند. از نظر شخصیت‌ها، انتظار می‌رود که اورواچ ۲ با یک لیست گسترده‌ای از شخصیت‌های جدید به همراه مهارت‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد آنها، به بازی اضافه شود. این امر تنوع بیشتری به گیم‌پلی بازی می‌بخشد و به بازیکنان امکان انتخاب‌های مختلف و استراتژی‌های متنوع را می‌دهد.

اورواچ ۲ در تاریخ مشخصی منتشر خواهد شد و این منتشر شدن باعث انتظارات بالایی در بین طرفداران این سری بازی شده است. به طور کلی، اورواچ ۲ به عنوان یک عنوان جذاب و پرطرفدار به نظر می‌رسد که با اضافه شدن محتواها و قابلیت‌های جدید، تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

خرید اورواچ ۲ گران تر برای دسترسی بیشتر

بازیکنان اورواچ ۲ در نسخه جدید برای دسترسی دائمی به مأموریت‌های جذاب PvE در فصل ششم به نام Invasion، باید ۱۵ دلار پرداخت کنند. به تازگی بلیزارد در یک نوشته وبلاگی، اعلام کرده است که قیمت ۱۵ دلار به بسته Invasion متصل شده است که همراه با فصل آینده با همین نام عرضه خواهد شد. خرید این بسته به شما اجازه می‌دهد تا به طور دائمی در دنیای هیجان‌انگیز مأموریت‌های داستانی شرکت کنید. همچنین، خرید بسته Invasion شامل ۱۰۰۰ سکه Overwatch است (که به طور عادی ۱۰ دلار هزینه دارد)، و پوست افسانه‌ای Sojourn نیز به شما اهدا خواهد شد.

اورواچ 2

بسته بی‌نظیر Ultimate Invasion Bundle نیز با بیشترین قدرت و جذابیت برای شما فراهم شده است. با قیمت ۴۰ دلار، این بسته حاوی همه موارد بسته Invasion معمولی است، همراه با ۱۰۰۰ سکه Overwatch اضافی، پوست‌های افسانه‌ای Cassidy و Kiriko و پاس بتل پریمیوم Null Sector با ۲۰ تیر اضافی برای شما خواهد بود. از این فرصت برای غرق شدن در دنیای اکشن‌سرشار Overwatch 2: Invasion بهره ببرید. بسته خود را تهیه کنید و آماده شوید تا به نحوی که هیچگاه پیشتر نبوده‌اید، در میدان نبرد غلبه کنید!”

قیمت ۱۵ دلار برای مأموریت‌های داستانی PvE باعث بروز واکنش منفی در میان طرفداران در رسانه‌های اجتماعی شده است، که شگفتی خود را در مورد درخواست هزینه برای آنچه را به عنوان محتوای اصلی می‌بینند، بیان کرده‌اند. بلیزارد روشن نکرده است که آیا مأموریت‌های داستانی به طور موقت رایگان خواهند بود یا خیر. این اتفاق پس از لغو حالت قهرمان PvE توسط تیم توسعه در ماه گذشته رخ داد که به دلیل گرفتن زمان و منابع زیادی از بازی و توسعه آن منجر شد. در آن زمان، کارگردان آرون کلر به جامعه Overwatch عذرخواهی کرد و گفت که با بستن حالت قهرمان، از انتظارات طرفداران مطلع بوده و از آن آگاه است و از این پس بر روی مأموریت‌های داستانی معمولی تمرکز خواهد شد.

اورواچ۲ : Invasion در تاریخ ۱۰ اوت راه‌اندازی خواهد شد. اگر علاقمند به این بازی هستید می توانید کوین این بازی را از سایت G4A4.com مراجعه کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی