بازی pikmin 4

در ۲۱ تیر ماه بازی Pikmin 4 منتشر خواهد شد

خبر خوبی که برای طرفداران نینتندو سوییچ دارم این است که بازی Pikmin 4 در ۲۱ تیر ماه امسال به بازار بازی‌های دیجیتال عرضه می‌شود. در این مقاله علاوه بر تاریخ انتشار به تریلرهای بازی و گیم‌پلی مربوط به این بازی خواهیم پرداخت.

با توجه به اینکه نینتدو در بازی‌هایی مثل Super mario ،the legend of zelda و حتی بازی Metroid که مجموعه بازی‌های Pikmin هستند؛ موفقیت خاصی کسب نکرده است. اما این امر نینتندو را از توسعه قسمت‌های جدید بازی منصرف نکرد. البته ما از این بابت خوشحالیم زیرا مجموعه بازی‌های Pikmin شامل شوخ طبعی، جذابیت و اصالت هستند.

نسخه جدید بازی‌های نینتدو سوییچ از مجموعه استراتژی‌های عجیب و غریب و ویژگی‌های جدیدی را به همراه دارد. از ویژگی‌های جذاب و جدید بازی Pikmin 4 می‌توان به یک سگ همراه اشاره کرد. به عنوان یکی از مهم‌ترین عناوین تابستان ۲۰۲۳ برای کنسول Switch است. در این صورت این بازی فرصت دارد تا توجه بیشتری را به خود جلب کند.

بازی pikmin 4

پلتفرم بازی پیکمین ۴

بازی پیکمین ۴ یکی از مجموعه‌های انحصاری شرکت نینتندو است. بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید نسخه جدید را بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس یا هر پلتفرم دیگری بازی کنید. در حال حاضر، Pikmin 4 برای کنسول نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است، اما احتمالاً در آینده، مشابه بازی Pikmin 3 در Wii U و سپس عرضه آن بر روی کنسول نینتندو سوییچ به همراه کنسول بعدی شرکت نینتندو نیز عرضه خواهد شد.

تریلر بازی pikmin 4

تریلر اول رونمایی از بازی Pikmin 4 کوتاه بود و به ما بیشتر از یک نگاه کلی به طراحی هنری و برخی از محیط‌ها اطلاعاتی نداد. با این حال اطلاع داریم که در این نسخه نیز ظاهر رنگارنگ آن همانند نسخه‌های قبلی باز خواهند گشت. همچنین تریلر دوم معرفی، در رویداد Direct جزئیات بیشتری را نشان داد.

تریلر دوم بازی پیکمین ۴، برخی از ویژگی‌های جدید این بازی را معرفی کرد. بازی Pikmin 4 نوع جدیدی از Pikmin با نام Pikmin یخ معرفی خواهد کرد که قادر به یخ‌زدایی آب است و امکان عبور ایمن تمامی Pikmin را فراهم می‌کند. بزرگترین رازی که در این تریلر فاش شد، حضور یک همراه سگ است که می‌تواند به کاپیتان اولیمار کمک کند. در تریلر، می‌بینیم که تنها یک آیتم را به سفینه اولیمار برمی‌گرداند. در جایی دیگر، آن را می‌بینیم که به سرعت به موانع برخورد می‌کند تا بخش‌های جدیدی از دنیا را باز کند. این جنبه تفاوت بزرگی برای مجموعه است و باید باعث تمایز آن از ورودی‌های قبلی شود. تریلر نهایی Pikmin 4 نیز جوانب بیشتر دنیا را از جمله داخل خانه‌ها را نشان داد.

گیم پلی و داستان بازی

گیم پلی بازی Pikmin عناصر استراتژی در زمان واقعی و عناصر پازل را ترکیب می کند و اغلب با مکانیک زمانی که نیازمند جمع آوری منابع قبل از غروب آفتاب است، ارائه می شود. اغلب یک مرحله بزرگ برای کاوش وجود دارد که در آن ازدحامات مرگباری برای مبارزه، جمع آوری و مصرف میوه و اشیاء جمع آوری شده وجود دارد. در این بازی، شما یکی از مسافران فضایی را کنترل می کنید که می تواند پیکمین را در سراسر صحنه هدایت کند. مراحل بازی اغلب متنوع هستند و در سیارات مختلف در سراسر کهکشان اتفاق می افتند.

به صورت کلی شما در این بازی به هدایت تعدادی پیکمین مشغول خواهید شد. بازی پیکمین ۴، یک بازی جذاب و مهیج خواهد بود که شما را به دنیایی دیگر وارد میکند و از تمام بدی‌های دنیای خودتان فاصله می‌دهد.

بازی pikmin 4

پیکمین‌های جدید

هر نوع پیکمین در بازی Pikmin وظایف و قابلیت‌های متفاوتی دارند. برای مثال، پیکمین سنگی قادر به پرتاب به دیوارها یا ساختمان‌ها است تا آن‌ها را به راحتی شکست دهد. شما از این پیکمین‌ها برای عبور از سطوح استفاده می‌کنید که در نهایت به مبارزه با رئیس‌ها منتهی می‌شود. هیچ بازی، شبیه به بازی Pikmin وجود ندارد، زیرا به خوبی استراتژی مدیریت زمان و جنبه‌های پازل هوشمند را با یکدیگر ترکیب کرده و هویتی منحصر به فرد، به آن می‌بخشد. در این نسخه جنبه‌های دیگری نیز به بازی اضافه شده‌اند. از جمله نوع پیکمین یخی و همراه سگ که به هر دوی آن‌ها ابعاد جدیدی را به سری پازل استراتژیک می‌بخشد.

علاوه بر انواع پیکمین جدید، Oatchi یک افزودنی مهم گیم پلی خواهد بود. افزون بر قابلیت مبارزه برای شما، او قابلیت‌های جدیدی را خواهد داشت. به عنوان مثال، شما می‌توانید با او در آب سوار شوید و از او برای شکستن موانع در دنیا استفاده کنید. همچنین پیکمین نورانی به شما اجازه می‌دهد در شب جهان را کاوش کنید. این نوع پیکمین تنها پس از غروب آفتاب ظاهر می‌شود و می‌تواند با هم ترکیب شده و به شکل یک توپ سبز بزرگ تبدیل شود که به سمت دشمنان هوایی پرتاب می‌شود.

توجه داشته باشید که این اطلاعات بر اساس اظهارات در گزارش‌ها و منابع خبری است و ممکن است با گذشت زمان و تغییر در توسعه بازی، تغییر کرده باشد. برای به‌روزرسانی‌های جدیدتر، پیشنهاد می‌کنم منابع خبری رسمی نینتندو سوییچ و صفحات رسمی آنها را دنبال کنید.

گیفت کارت نینتندو

گیفت کارت نینتندو یک کارت هدیه قابل استفاده در فروشگاه آنلاین نینتندو است. این گیفت کارت، کدی را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید آن را در حساب نینتندو خود وارد کنید و از مبلغ مشخصی که بر روی کارت نوشته شده است؛ در خرید بازی‌ها، نرم‌افزارها، محتواهای قابل دانلود و سایر محصولات موجود در فروشگاه نینتندو استفاده کنید. با استفاده از گیفت کارت نینتندو، شما به صورت مستقیم به اعتبار موجود در حساب خود دسترسی دارید و می‌توانید آن را برای خرید موردنظرتان استفاده کنید. برای خرید گیفت کارت نینتندو می‌توانید از سایت G4A4 با بهترین قیمت استفاده کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

    منو اصلی