Rumbleverse

یک بتل رویال متفاوت: نگاهی به عنوان Rumbleverse!

اولین عنوانی که Epic Games به عنوان یک ناشر عرضه کرده است، یک بتل رویال رایگان و متفاوت است که با اینکه مدتی از زمان عرضه آن می‌گذرد و فصل دوم آن نیز منتشر شده است، اما به احتمال زیاد افراد زیادی هنوز با این بازی آشنایی کافی ندارند. با وجود رقابتی سنگین و بازی‌های بی‌نظیری در سبک بتل رویال، برای بقا و درخشش میان رقبا نیاز به یک ایده و نقطه‌قوتی بوده است که می‌توان گفت Rumbleverse در آن به خوبی عمل کرده است، به شرطی که با نبرد بدون سلاح راضی شوید!

توسعه دهندگان این بازی برای اولین بار ایده‌ این بازی را در سال ۲۰۱۷ مطرح کرده‌اند، زمانی که با یکدگیر در حال گفت‌وگو بوده‌اند و در مورد بازی‌های رقابتی آنلاین و بتل رویال‌ها تبادل نظر می‌کردند. اینگونه بود که Iron Galaxy با ایده فنون کشتی و مبارزات مهیج بدون هیچ سلاحی توسعه و ساخت Rumbleverse را آغاز کرد.

عنوان Rumbleverse یک بتل رویال با گرافیکی فوق‌العاده کارتونی و جذاب است که شاید سلیقه همه نباشد، اما شلوغی و هرج‌ومرج مبارزات را به خوبی نمایش می‌دهد. شاید Rumbleverse مبارزه از نزدیک را انتخاب کرده باشد، اما شک نداشته باشید که مبارزاتی که الهام گرفته شده از فنون کشتی‌کج است، ناک‌اوت کردن حریفان و مشت‌زنی و در کنار آن قابلیت‌های هیجان‌انگیزی که در اختیار خواهید داشت ارزش امتحان کردن را دارند.

مبارزی که به خوبی از وسایل و محیط اطرافش استفاده کند شانس پیروزی بیش‌تری خواهد داشت! شما می توانید به راحتی از ساختمان ها و سازه ها بالا بروید از درختان، دیوارها، ماشین‌ها، صندوق‌های پستی در مبارزات استفاده کنید و وسایل مختلفی را به سمت دشمنان پرت کنید و با استفاده از توانایی‌هایی که پیش از شروع بازی انتخاب کرده‌اید برای این که آخرین باقی‌مانده باشید مبارزه کنید.

شما در طول هر مچ توانایی قدرت‌مند‌تر شدن را خواهید داشت، در واقع سیستم لوت کردن در بازی Rumbleverse بسیار مورد تحسین طرفدارانش است. در جعبه‌های موجود در مپ شما توانایی یافتن قدرت‌هایی را دارید که می‌توانند سلامت، قدرت و یا استقامت شما را برای ادامه بازی افزایش دهند. علاوه بر آن تا ظرفیت ۱۰ ویژگی دیگر (Buff) با لوت کردن بر روی کاراکتر شما اعمال می‌شود که می‌توان گفت در شخصی سازی نحوه مبارزات شما تاثیر‌گذار خواهد بود.

به طور کلی Rumbleverse یک عنوان بسیار سرگرم کننده و جذاب است و اگر با سلیقه شما سازگار باشد می‌تواند به یکی از بهترین تجربه‌های شما تبدیل شود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی