بازی سوپراستارهای سونیک

تاریخ انتشار بازی سوپراستارهای سونیک

به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی سوپراستارهای سونیک طبق برخی از لیست‌های فروشندگان منتشر شده است، اگرچه هنوز هیچ اعلام رسمی صورت نگرفته است. اخیراً پیش‌خریدهای بازی سوپراستارهای سونیک آغاز شده و هر دو فروشگاه GameStop و Target به‌طور موقت تاریخ انتشار بازی را در تاریخ 17 اکتبر 2023 قرار دادند. با این حال، این لیست‌ها تغییر یافته و تاریخ انتشار به تاریخ 31 دسامبر 2023 تغییر کرده است. شرکت سگا و تیم سونیک هنوز تاریخ انتشار رسمی را اعلام نکرده‌اند.

بازی سوپراستارهای سونیک اخیراً در جشنواره بازی‌های تابستانی امسال (Summer Game Fest) اعلام شد و در همین بازی با لگو همکاری خواهد کرد. در این مدت، طرفداران سونیک می‌توانند بازی Sonic Origins Plus را که امروز منتشر شده است، بازی کنند. بازی سوپراستارهای سونیک برای کامپیوتر، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، نینتندو سویچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | اس عرضه خواهد شد.

بازی سوپراستارهای سونیک

جوایز پیش‌خرید بازی سوپراستارهای سونیک

سونیک، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های صنعت بازی‌های ویدیویی، از گذشته تا به امروز توانسته است تعداد زیادی طرفدار را به خود جذب کند. برای جذب مخاطبان، مجموعه‌ی سونیک با نسخه‌های دوبعدی اصلی خود معروف شده است. اما نسخه‌های سه‌بعدی نیز تجربه‌های خوبی را به مخاطبان ارائه کرده‌اند. با این حال، عرضه‌ی بازی Sonic Forces نتوانست تمامی نظرات طرفداران را جلب کند و تیم سونیک نتوانست یک نسخه‌ی سه‌بعدی موفق را برای طرفداران خلق کند.

بنابراین، وقتی با معرفی بازی Sonic Frontiers و ظاهر شدن یک نسخه‌ی سه‌بعدی دیگر از سونیک، برخی از کاربران نگران شدند. اما این بار تیم سونیک به ساخت یک بازی بزرگ و جاه‌طلبانه پرداخت. در Sonic Frontiers، سونیک و دوستانش در یک دنیای باز به مخاطبان خوش‌آمد می‌گویند. این بازی ایده‌ها و خلاقیت‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد که برخی از آن‌ها موفق عمل کرده‌اند و برخی دیگر، مانند سایه‌ای بر روی نقاط قوت بازی پرده انداخته‌اند.

بازی سوپراستارهای سونیک در پاییز به پلی‌استیشن، ایکس باکس، سویچ و کامپیوتر منتقل خواهد شد. اگرچه هنوز پیش‌خرید برای نسخه فیزیکی آغاز نشده است، اما ما اکنون می‌دانیم که این نسخه شامل یک جایزه پیش‌خرید بسیار جذاب است. Best Buy به‌طور موقت پیش‌خریدها را ارائه می‌داد، اما لیست پیش‌خریدها برداشته شد. انتظار می‌رود پیش‌خریدهای سوپراستارهای سونیک به زودی آغاز شوند.

بازی سوپراستارهای سونیک ممکن است مانند یک بازسازی به نظر برسد (با تشکر از گرافیک 2D زیبایش)، اما در واقع یک ماجرای کاملاً جدید است. این بدان معنی است که شما یک سری نقشه جدید برای تسخیر، همراه با یک داستان تازه برای پیچیدگی خواهید داشت. اگرچه هنوز هم مربوط به سونیک و دسته دوستانش در متوقف کردن نقشه‌های شیطانی دکتر اگمن است.

سونیک، تیلز، ناکلز و ایمی رز همگی شخصیت‌های قابل بازی در Sonic Superstars هستند. یک مکانیک جدید همچنین به شما امکان می‌دهد قدرت‌های امرالد را بهره‌برداری کنید تا به روش‌های منحصر به فردی در مناور و حمله دسترسی پیدا کنید. و اگر ترجیح می‌دهید به تنهایی کاوش نکنید، بازی همراهی چهار نفره را پشتیبانی خواهد کرد. آیا برای ماجرای 2D آینده هیجان زده‌اید؟ نسخه استاندارد بازی سوپراستارهای سونیک به قیمت ۶۰ دلار عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد تنها نسخه این بازی باشد. این نسخه همراه با بازی اصلی، هر گونه جایزه پیش‌خریدی قابل اعمال را نیز شامل می‌شود.

مبع خبر: https://www.gamespot.com/articles/sonic-superstars-has-some-very-cool-preorder-bonuses/1100-6515438

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *