سیزن جدید اپکس لجندز

کلاس‌های جدید اپکس لجندز به طور رسمی معرفی شدند!

سیزن جدید اپکس لجندز در راه است و اینبار به جای یک لجند جدید، شاهد تغییر کلاس‌های بازی و همچنین اضافه شدن یک سلاح جدید به لیست گان‌های موجود هستیم. ساعاتی پیش تریلر گیم‌پلی سیزن ۱۶ بازی که Revelry نام‌گذاری شده است منتشر شد و یکی از نکاتی که توجه طرفداران را به خودش جلب کرد همان تغییر کلاس‌ها و خود لجند‌ها بوده است. این اولین سیزن از اپکس لجندز است که طرفداران یک شخصیت قابل بازی دریافت نمی‌کنند و به جای آن شاهد تغییرات فراوانی در سیستم کلاس‌ها و لجند‌های بازی هستیم.

بعضی از این تغییرات و قابلیت‌های اضافه شده به کلاس‌ها، برای مدت‌ها از جانب بازیکنان و طرفداران درخواست شده است اما قبل از آن اجازه دهید که نگاهی به لیست کلاس‌های جدید داشته باشیم:

 • Assault
 • Skirmisher
 • Recon
 • Controller
 • Support

هر کلاس قابلیت‌های منحصر به فرد خود را خواهد داشت که در روند بازی و نبرد‌ها، لوت کردن و حتی ساپورت و شناسایی دشمنان تاثیر گذار خواهند بود. طبیعی است که تمام لجند‌هایی که در آینده به بازی اضافه می‌شوند نیز داخل یکی از این کلاس‌ها قرار بگیرند. تصویر زیر لیست لجند‌های قرار گرفته در هر کلاس را نشان می‌دهد.

همانطور که گفته شد، دسته‌بندی کلاس‌ها می‌تواند هویت دوباره‌ای به لجند‌ها و توانایی آن‌ها بدهد. لجند‌های کلاس Assault ازین پس می‌توانند مهمات بیش‌تری حمل کنند و همچنین با بازی کردن جعبه‌های قرمز رنگ لوت بیش‌تر و با ارزش‌تری دریافت کنند. کلاس Skirmisher نیز می‌تواند محتویات Care Package را شناسایی کند و در صورت نیاز به هم‌تیمی‌های خودش اطلاع دهد. تغییر جدیدی که برای کلاس Recon صورت گرفته است و ازین پس این کلاس تنها قادر خواهد بود که با اسکن Beacons مکان دشمنان را داخل مپ مشخص کند. در عوض توانایی مشخص کردن رینگ بعدی به کلاس Controller اضافه شده است. یکی از بهترین بخش تغییرات مربوط به کلاس ساپورت است که در کنار باز کردن جعبه‌های آبی برای لوت اضافه، قابلیت ریسپاون کردن هم‌تیمی‌های خودشان را حتی بعد از تمام شدن مدت معین خواهند داشت که البته برای اینکار باید آیتم مورد نیاز ساخته شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی