Apex Legends Pick Rate

پرطرفدارترین لجند‌های سیزن ۱۴ اپکس لجندز کدام بوده‌اند؟

در آخرین هفته از سیزن ۱۴ به سر می‌بریم و اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید راجب پیک‌ریت‌ها در سیزنی که گذشت بدانید، در این مطلب برای شما این آمار گردهم آماده است و در کنار آن، نگاه نزدیک‌تری به چهار لجند اول نیز خواهیم داشت!

آمار به دست آمده از ۱۳ میلیون بازیکن اپکس لجندز در طول این سیزن بوده است، که البته تمام بازیکنان را شامل نمی‌شود اما برای داشتن اطلاعاتی نسبتا دقیق کافی است. همچنین فراموش نکنید که این لیست شامل پرطرفدار‌ترین لجند‌ها بر حسب پیک ریت آن‌ها بوده است، و یک رتبه‌بندی در رابطه با خوب یا بد بودن آن‌ها نیست!

رتبهلجنددرصد پیک
۱Octane۱۱.۸٪
۲Pathfinder۱۰.۱٪
۳Wraith۹.۶٪
۴Bloodhound۷.۹٪
۵Horizon۷.۷٪
۶Valkyrie۶.۱٪
۷Bangalore۴.۶٪
۸Lifeline۴.۳٪
۹Vantage۴.۲٪
۱۰Seer۴٪
۱۱Loba۳.۹٪
۱۲Fuse۳.۸٪
۱۳Ash۲.۸٪
۱۴Caustic۲.۸٪
۱۵Mirage۲.۷٪
۱۶Revenant۲.۵٪
۱۷Wattson۲.۵٪
۱۸Mad Maggie۲.۱٪
۱۹Rampart۱.۸٪
۲۰Gibraltar۱.۷٪
۲۱Newcastle۱.۶٪
۲۲Crypto۱.۳٪

سه لجند Octane و Wraith در کنار Pathfinder بیش‌ترین آمار را در طول سیزن به خود اختصاص داده‌اند. جایگاه آخرین لجند بازی یعنی Vantage نیز قابل توجه است، چرا که در هفته‌های آغازین سیزن درصد پیک پایینی را ثبت کرده بود اما حال به نظر می‌رسد که بازیکنان بیش‌تری با لجند Vantage ارتباط برقرار کرده‌اند!

به لطف توانایی Eye of the Allfather لجند Bloodhound، او همیشه یکی از انتخاب‌های بازیکنان بوده است، چرا که در کنار تاثیرگذاری و شناسایی دشمنان به عنوان یک لجند با کلاس Recon، بازی کردن با او سرگرم کننده است!

در سمت دیگر، از اولین روز انتشار اپکس لجندز Wraith همیشه یکی از پرطرفدار‌ترین شخصیت‌ها بوده است و حتی شخصیت اول اپکس نیز به شمار می‌آید! با اینکه در طول سیزن‌های گذشته این لجند دچار تغییراتی نیز شده است، اما ظاهرا هیچ چیز جلوی بازیکنان برای انتخاب Wraith و نبرد در بازی‌های اپکس را نخواهد گرفت.

مانند سایر لجند‌ها، Pathfinder نیز تغییراتی داشته است و علارقم اینکه بیش‌تر آن‌ها نرف این لجند بوده است، همچنان یکی از محبوب‌ترین لجند‌های بازی است که به لطف توانایی جابه‌جایی خودش، می‌تواند تاثیرگذار واقع شود و البته بازیکنان را سرگرم کند.

شخصیت و گیم‌پلی Octane نیز همیشه جذاب بوده است و او را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین لجند‌های اپکس کرده است، هر چه باشد بسیاری از طرفداران بر این باورند که سرعت بیش‌تر یعنی هیجان بیش‌تر، و این چیزیست که لجند Octane در آن بهترین است، حتی با وجود نرف‌هایی که در طول زمان دریافت کرده است!

لجند محبوب شما کدام است؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی