کاراکترهای فصل ۴ بازی دیابلو

کاراکتر فصلی بازی دیابلو ۴

این خبر که بازیکنان برای شروع فصل ۴ بازی دیابلو، باید یک کاراکتر جدید فصلی را آغاز کنند؛ به مزاق گیمرها خوش نیامده است و این موضوع کمی آن‌ها را عصبی کرده است. در ادامه به این موضوع و موارد مربوط به آن پرداخته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

بازی Diablo 4 در اوایل ماه June راه‌اندازی شد و برخی از بازیکنان با سرعت به سمت سطح ۱۰۰ حرکت کرده و پیشرقت قابل توجهی کردند. با این حال شرکت بلیزارد اخیراً اعلام کرد که اکثریت بازیکنان Diablo 4 هنوز به پایان داستان اصلی نرسیده‌اند. در حالی که شرکت بلیزارد هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده، تأیید کرده است که تا آخر ماه June، منتشر خواهد شد. در هفته‌ی گذشته رود فرگوسون، رئیس توسعه دیابلو، در توییتر تأیید کرد که بازیکنان Diablo 4 باید یک شخصیت فصلی جدید را ایجاد کنند تا امکان لذت بردن از محتوای فصل ۱ و بتل پس آن را داشته باشند. رود فرگوسون همچنین اظهار کرده است: برای شرکت در داستان‌های ماجراجویی فصلی بازی دیابلو، شما باید یک شخصیت جدید فصلی را ایجاد کنید. ضمنا، اگر مشتاق به اتمام بازی هستید یا نیاز دارید تا کمپین را تمام کنید، بازی کردن با شخصیت فصلی نیز باعث پیشرفت در سفر فصلی و بتل پس خواهد شد.

همانطور که گفتیم برای پیشرفت در بازی دیابلو ۴، باید یک کاراکتر جدید فصلی را بسازید. با اینکه این روش در بازی‌های قبلی دیابلو استفاده می‌شد، کسانی که برای اولین بار وارد سری دیابلو شده‌اند، این مسئله را ممکن است ندانند. همچنین باید توجه داشت که دیابلو ۴ اولین بازی است که دارای بتل پس است. به همین دلیل، توضیحات فرگوسون منجر به تعدادی نظر منفی از سوی بازیکنان دیابلو ۴ شد.

کاراکترهای فصل ۴ بازی دیابلو

معرفی شخصی فصلی بازی دیابلو

کاراکتر فصلی در Diablo 4 یک کاراکتر جدید است که در هر فصل برای شروع بازی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. این کاراکتر به طور جداگانه از کاراکترهای موجود، در نظر گرفته می‌شود و بازیکن باید از ابتدا آن را ساخته، به سطوح بالاتر برساند و آن را گریند کند.

کاراکتر فصلی تحت تأثیر ویژگی‌های خاصی که در هر فصل معرفی می‌شود قرار می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند با تکمیل چالش‌ها و فعالیت‌های فصلی، پاداش‌ها و جوایز ویژه‌ای را کسب کنند که به بهبود کاراکتر فصلی آن‌ها کمک می‌کند.

هر فصل در بازی Diablo 4 تا چند ماه طول می‌کشد و پس از پایان فصل، کاراکتر فصلی به عالم ابدی منتقل می‌شود و بازیکن می‌تواند بازی را با آن کاراکتر در عالم ابدی ادامه دهد. همچنین، در فصل‌های بعدی نیز کاراکترهای فصلی جدیدی معرفی خواهند شد که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

نظرات کاربران راجع به ساخت کاراکتر فصلی دیابلو ۴

کاربر توییتری به نام putbackthestars گفت: من به تازگی بازی دیابلو را شروع کرده‌ام و علاوه بر آن فرزندم تازه متولد شده است. به همین دلیل شاید به طور کلی روزانه یک ساعت وقت برای بازی داشته باشم. لول اکانتم هم ۱۱ است. پس به نظر شما من اصلا نباید دیابلو ۴ را بازی کنم؟

رود فرگوسون در جواب این کاربر گفته است: نه، قطعا باید بازی کنید. قابلیت‌ها و امکانات فصل جدید بعد از تکمیل داستان بازی فعلی در دسترس قرار می‌گیرند، بنابراین بهتر است هم‌اکنون تمرکز خود را بر روی تکمیل داستان گذاشته و در زمان شروع فصل جدید، که فقط یکبار تکمیل می‌شود، آن را رد کنید؛ زیرا شما تنها باید یک بار کمپین را تکمیل کنید.

اما تأیید این موضوع که شخصیت‌های موجود، قابل استفاده در محتوای فصل ۱ نیستند؛ باعث نگرانی بسیاری از بازیکنان Diablo 4 شده است.

کاربری در توییتر با نام @chapmamba_ گفت: اگر بخواهم صادق باشم، به عنوان یک بازیکن جدید، نمیخواهم دوباره برای گریند کردن وقت بگذارم. اگر برای فصل ۱ باید از ابتدا شروع به بازی کنم، احتمالاً تصمیم می‌گیرم که دیگر Diablo را به صورت حرفه‌ای بازی نکنم. و می‌دانم که تعداد زیادی از افراد هم در همین شرایط هستند. به شخصه به شخصیت فعلی‌ام اهمیت می‌دهم. اگر آن را از دست بدهم به همین راحتی‌ها نمی‌گویم مهم نیست!

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با ساختن شخصیت‌های جدید، کاراکترهای قبلی از بین نخواهند رفت.

کاراکترهای فصل ۴ بازی دیابلو

فصل‌های دیابلو ۴

به طور کلی فصل‌های Diablo 4 سه ماه طول می‌کشند، به این معنی که فصل ۱ باید بازیکنان را تا اوایل اکتبر هدایت کند. فرگوسون گفت: این بازه زمانی سه ماهه برای دادن زمان به مردم برای لذت بردن از محتوا و داستان بازی تعیین شده است.

در بازی Diablo 4، فرایند گریند انتهای بازی به طور معمول پس از تکمیل کمپین آغاز می‌شود. برای رسیدن به سطح بالا نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارید. هنگام پیشرفت به لول‌های بالا، تجربه‌‌ و مهارتتان افزایش می‌یابد. این به معنی آن است که زمان لازم برای رسیدن از سطح ۸۰ به ۱۰۰ بسیار بیشتر از زمان لازم برای رسیدن از صفر تا ۵۰ است.

در ماه آینده، بازیکنان Diablo 4 با یک انتخاب در مورد فصل‌ها مواجه خواهند شد

انتخاب اول می‌تواند این باشد: صرف نظر کردن از فصل ۱ و ادامه در عالم ابدی، با شخصیت فعلی خود در هر سطح و لولی که باشند.

انتخاب دوم: ساخت یک شخصیت فصلی جدید، گریند کردن آن و رسیدن به سطوح بالاتر.

شما می‌توانید برای خرید بازی دیابلو ۴ با ریجن ترکیه، آمریکا و اروپا را از سایت ما تهیه نمایید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

    منو اصلی