valorant tier list

برترین ماموران ولورانت در حال حاضر کدام‌اند؟

اگر از آن دسته از گیمر‌هایی هستید که تازه با بازی ولورانت آشنا شدید و یا قصد دارید بازی‌های بیش‌تری را با پیروزی پشت سر بذارید، سه ماموری (Agent) که در این مطلب معرفی کرده‌ایم کار شما را ساده‌تر خواهد کرد!

ولورانت به عنوان یک شوتر تاکتیکال و اول شخص، توجه بسیاری از گیمر‌ها را جلب کرده است و به جرات می‌توان گفت که یکی از برترین‌های این سبک است. می‌توان گفت که وجود شخصیت‌هایی که به نام مامور یا همان Agent شناخته می‌شوند یکی از دلایل اصلی محبوبیت بازی Valorant است. بازیکنان می‌توانند توانایی‌های منحصر به فردی داخل بازی داشته باشند و در کنار یک تجربه رقابتی و تاکتیکال، با مامور مورد علاقه‌ خودشان سرگرم شوند!

Fade

در حال حاضر Fade آخرین مامور منتشر شده از کلاس Initiator است. مامور‌های این کلاس برای کار هجومی بهترین گزینه هستند و بدون وجود یک مامور از این کلاس جابه‌جایی و در هم شکستن دفاع دشمن کار سختی خواهد بود!

از اولین روزی که Fade در پچ ۴.۰۸ به ولورانت اضافه شد، به یکی از محبوب‌ترین و تاثیر گذار‌ترین مامور‌های بازی تبدیل شده است. توانایی‌های هجومی او به معنای واقعی ترس را به دل دشمنان خواهد انداخت!

Omen

Omen یکی از مامورانی است که از اولین روز انتشار ولورانت داخل ترکیب بوده است. به عنوان یک مامور از کلاس Controller، او برای مدتی طولانی یکی از محبوب‌ترین ماموران بوده و البته این موضوع حتی با نرف‌ها و تغییرات که بر روی او انجام شده است تغییر به‌سزایی نکرده!

توانایی‌های Omen به او این اجازه را می‌دهد که تیم خود را یاری کند، در تمام شرایط حرفی برای گفتن داشته باشد و حتی شرایط بازی را به طور کلی عوض کند. برای کسانی که قصد رنک آپ و پیشرفت در ولورانت را دارند، Omen می‌تواند بهترین گزینه باشد!

Skye

Skye جزو آن دسته از مامورانی است که شاید بازیکنان در ابتدا استقبال چندانی از او نکرده باشند، اما با گذر زمان توانایی‌های آشکار شد و در حال حاضر یکی از تاثیرگذار‌ترین ماموران بازی به شمار می‌آید. توانایی‌های او اجازه جابه‌جایی و هجوم تیمش را به بهترین نحو ممکن فراهم خواهد کرد.

فراموش نکنید که مهم‌ترین نکته برای انتخاب شخصیت اصلی خودتان، لذت بردن هنگام بازی کردن با آن است چرا که تنها در این صورت می‌توانید بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید. نظر شما راجب ماموران بازی ولورانت چیست؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این چت‌بات در حالت آزمایشی هست، درصورت عدم دریافت پاسخ صحیح، از سایر روش‌های پشتبانی استفاده نمایید.

    منو اصلی