خرید بازی V Rising

بازی V Rising به مناسبت رویداد هالووین برای آخر هفته رایگان خواهد بود!

اگر قصد تجربه یک بازی جدید را دارید، پیشنهاد ما به شما وی رایزنیگ (V Rising) است، و به شما قول می‌دهم که اگر طرفدار این سبک از بازی‌ها باشید، برای خرید این بازی از فروشگاه استیم باری دیگر به وبسایت G4A4 برخواهید گشت!

موفقیت V Rising رابطه‌ای مستقیم با گیم‌پلی و فضای بی‌نظیر بازی دارد. بیش از ۵۰۰ هزار فروش تنها در سه روز اول، و در ادامه فروش یک میلیون نسخه تنها در یک هفته، آماری نیست که به سادگی بتوان از آن چشم‌پوشی کرد.

فصل، فصل هالووین است و به مناسبت این رویداد، سازنده بازی یعنی Stunlock Studios تصمیم گرفته است برای مدتی محدود یعنی از تاریخ ۲۸ اکتبر تا ۱ نوامبر این بازی را به طور رایگان در دسترس بازیکنان قرار دهد. در کنار رایگان شدن بازی دی ال سی جدید که مختص به رویداد هالووین نیز می‌باشد قابل دریافت خواهد بود.

این پکیج الحاقی با نام The Haunted Night Castle عرضه می‌شود و شامل لوازم تزیینی جدیدی با حال و هوای هالووین برای قلعه‌های شما مانند چراغ و قاب خواهد بود. یک پریست جدید به نام Mad Hunt برای هر دو بخش PvP و PvE نیز در دسترس قرار خواهد گرفت که به گفته تیم سازنده تجربه جدیدی از بازی را عرضه می‌کند.

اگر با بازی V Rising آشنایی ندارید، این آخر هفته فرصت خوبی است که به یک خونآشام تبدیل شوید و یک تجربه بی‌نظیر از این عنوان داشته باشید، هر چه باشد تجربه یک بازی بهترین راه ممکن برای آشنا شدن با آن است. این بازی روایت بقا و ساخت امپراطوری یک خونآشام است و به قدری در این زمینه قوی ظاهر شده است که برخی بازیکنان اینگونه می‌گویند: چنین گیمی فقط هر ده سال یکبار منتشر می‌شود!

طراحی محیط بازی بسیار با صبر و حوصله انجام گرفته است و هر مکان، زمان و دشمن جدیدی که با آن روبه‌رو می‌شوید یه ماجراجویی جدید برای شما خواهند بود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منو اصلی